Portal_background_image

استاندار عنوان كرد: طرح موضوع تكميل پروژه باغ موزه دفاع مقدس در سفر رياست جمهوري

استاندار مرکزی در نشست با هیات امناء باغ موزه دفاع مقدس استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت:باغ موزه دفاع مقدس در سفر ریاست جمهوی طرح موضوع می شود.

زمانی قمی استاندار مرکزی  با اشاره به اینکه ردیف های اعتباری باغ موزه های دفاع مقدس ملی هستند، اظهار کرد: از اعتبارات توازن که به استان  تخصیص می یابد بر اساس ضوابط قانونی به  این طرح اختصاص داده شود. 

زمانی قمی گفت: فهرستی از امکانات دستگاه ها و صنایع استان که روایت‌گر تاریخ دفاع مقدس استان است  تهیه و به باغ موزه دفاع مقدس استان انتقال یابد.

استاندار مرکزی ابراز کرد: دولت یازدهم در شرایطی بسیار بحرانی دولت را تحویل گرفت اما با این وجود همه توان خود را برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به کار گرفته است. 

زمانی قمی با تاکید بر اینکه دولت با تمام توان به مسئله شهدا ورود پیدا کرده است،گفت:رسیدگی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران یکی از اولویت های دولت و از تاکیدات ریاست جمهوری است. 

وی با اشاره به اینکه خوش بینی مردم به دولت کارآمدی نظام را جلوه می دهد، یادآوری کرد: تبیین دستاوردهای دولت زمینه امید در جامعه را افزایش می دهد و باعث خوش بینی مردم به نظام خواهد شد.

زمانی قمی گفت: مسئله اصلی که همه باید به آن توجه داشته باشیم تلاش در جهت حل مشکل بیکاری، رونق اقتصاد و ارائه کارنامه ای  موفق از حکومت و جمهوری اسلامی است.

استاندار مرکزی افزود: اگر در چند سال آینده بتوانیم کارنامه‌ای از جمهوری اسلامی معرفی کنیم که در آن دروغ، ریا و اعتیاد کم  و ثروت مشروع زیاد و اقتصاد خوبی داشته باشد، می‌توانیم به جهانیان بگوییم که پیرو ما باشند در غیر این صورت دیگر جای دفاع باقی نمی‌ماند.

زمانی قمی  تاکید کرد: مقام معظم رهبری در سال جاری، تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی را وظیفه مردم و مسئولان عنوان کردند و خانواده دولت نیز همه تلاش خود را برای رسیدگی به خواسته معظم له بکار گرفته است. 

گفتنی است در این نشست رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز مطالبی را بیان کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها