Portal_background_image

با حضور معاون رئيس جمهوري در امور مجلس؛ طرح زايشگاه و اتاق عمل بيمارستان آشتيان به بهره برداري رسيد

با حضور معاون رئیس جمهوری در امور مجلس طرح زایشگاه و اتاق عمل بیمارستان امام سجاد(ع) شهر آشتیان به بهره برداری رسید.

معاون رئیس جمهوری در امور مجلس در این آیین گفت: برنامه تحول نظام سلامت جزء موفقیت های اقدامات در کارنامه دولت است که باید تقویت شود و سطح خدمات دهی به مردم بیش از پیش ارتقاء یابد.

حسینعلی امیری افزود: دولت یازدهم هزینه های بسیاری را در برنامه تحول نظام سلامت متحمل شده است، بنابراین برای پایداری این طرح خداپسندانه مسوولان رده های مختلف باید وظیفه خود را به درستی انجام دهند. 

وی ادامه داد: خدمات رسانی بی منت و تلاش برای بالندگی اقتصادی با تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری هدف اصلی دولت تدبیر و امید است و همه برنامه های دولت با تاکید شخص رئیس جمهوری بر این اساس برنامه ریزی شده است. 

معاون رئیس جمهوری در امور مجلس اضافه کرد: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی نتیجه ایثارگری های شهدا و خانواده های معظم آنان است و آحاد جامعه باید نسبت به سیره شهدا و تکریم خانواده های این عزیزان بیش از پیش تلاش کنند. 

وی گفت: طرح های نیمه تمام تعریض و زیرگذر جاده آشتیان به راهجرد، فاضلاب شهری و تکمیل مجتمع فرهنگی علامه سیدجلال الدین آشتیانی نیازمند نگاه ویژه دولت است. 

فرماندار شهرستان آشتیان نیز در این آیین گفت: طرح زایشگاه اتاق عمل بیمارستان امام سجاد(ع) در 700 متر مربع و اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که از این میزان 20 میلیارد ریال از سوی خیر و 10 میلیارد ریال دیگر نیز از سوی دانشکده علوم پزشکی اراک تامین شد. 

 حسنی بیان کرد: شهرستان آشتیان جایگاه پرورش شخصیت های بزرگ علمی و تاریخی در عرصه های مختلف بوده است که امروز مسئولیت مسئولان در خدمت رسانی به مردم را سنگین تر کرده است.

وی اضافه کرد: تعمیر و مرمت ابنیه باستانی، تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی، توسعه و تجهیز بیمارستان امام سجاد (ع)، تعریض جاده آشتیان به راهجرد، تکمیل مجتمع فرهنگی علامه سید جلال الدین آشتیانی و طرح فاضلاب شهری از مهم ترین انتظارات مردم آشتیان از دولت تدبیر و امید است.

دیدار با مردم شهرستان آشتیان در حسینیه بازار تاریخی این شهر و دیدار با خانواده شهید جعفر نجفی از دیگر برنامه های ماعون رئیس جمهوری در امور مجلس بود. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها