Portal_background_image

طرح‌های صنعتی و دامی در دلیجان با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید

به مناسبت دهه مبارک فجر چند طرح‌ صنعتی و دامی با حضور استاندار در شهرستان دلیجان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

استاندار و مسئولان استان و شهرستان دلیجان عصر يكشنبه در شرکت کیمیا‌فرآور حضور یافته و واحد تولید انواع قیر پالایشگاهی در این شرکت را مورد بهره‌برداری قرار داد.

شرکت کیمیافرآور تولید کننده انواع قیرهای پالایشگاهی است که با زیربنای 2 هزار و 50 متر دارای پنج هزار متر مربع فضای پالایشگاهی از سال 1389 با سرمایه گذاری 25 میلیارد ریالی کار خود را آغاز کرده است.

این واحد صنعتی تولید کننده قیر پالایشگاهی با ظرفیت 40 هزار تن در سال، در فاز اول زمینه اشتغال 14 نفر را در این شهرستان فراهم آورده است.

استاندار  همچنین یک واحد پرورش بلدرچین گوشتی و مولد با ظرفیت چهار هزار قطعه مولد و 60 هزار قطعه گوشتی مورد بهره‌برداری قرار داد.

این طرح دامی که با 12 میلیارد ریال سرمایه گذاری خصوصی و 15.8 میلیارد ریال تسهلات بانکی به بهره‌برداری رسید زمینه اشتغال هفت نفر را فراهم ساخته است.

17 واحد مسکونی بهزیستی در دلیجان که به صورت خود مالکی و با کمک 40 میلیون ریالی بلاعوض از طرف بهزیستی دلیجان احداث شده از دیگر طرح‌هایی بود که استاندار مرکزی به مناسبت دهه فجر در شهرستان دلیجان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار داد.

استاندار  همچنین کلنگ احداث مجتمع ذخیره سازی گندم دلیجان با10 سیلو و ظرفیت پنج هزار تن نیز به زمین زد.

با احداث این مجتمع کارخانه آرد با ظرفیت 250 تن در شبانه روز تولید و کارخانه نان سنتی با ظرفیت تولید 30 تن در شبانه روز راه‌اندازی خواهد شد.

عملیات اجرایی مرکز نگهداری معلولان ذهنی در زمینی به وسعت یک هزار متر مربع با کمک 2.2 میلیارد ریالی خیران شهرستان نیز آغاز شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها