Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: ضرورت جلوگيري از ورود آسيب‌هاي اجتماعي به دانشگاه‌ها/ توسعه كمي و كيفي دانشگاه فرهنگيان

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست با هیات امنای دانشگاه فرهنگیان استان که در محل استانداری برگزار شد، بر توأمان بودن توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: شکل گیری دانشگاه فرهنگیان توسط آموزش و پرورش یک ضرورت و امری دقیق و کارشناسی شده است که می تواند نیاز های علمی و آموزشی این نهاد را  مطابق با سیاستهای آن تامین نماید.

استاندار مرکزی بر تقویت دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد و افزود: توسعه این دانشگاه علاوه بر بعد کمی در ابعاد کیفی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد:  جنبه فرهنگی بودن بر دیگر شاخصها در این دانشگاه غلبه دارد  که باید مورد عنایت ویژه قرار گیرد.

زمانی قمی بر توانمندی اساتید دانشگاه تاکید کرد و گفت: زیباسازی خوابگاه ها، جلوگیری از ورود آسیب های اجتماعی به دانشگاه ها و تلاش در جهت رفع این آسیبها  و همچنین شکل گیری مجموعه خیرین در دانشگاه از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

زمانی قمی در این نشست بر بازدید از دانشگاه فرهنگیان در جهت رفع مشکلات  این دانشگاه  تاکید کرد و گفت:  این بازدید با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی، شهردار اراک، مدیر کل ورزش و جوانان و مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری انجام خواهد شد.

استاندار مرکزی گفت: با توجه به اهمیت تکریم محیط های علمی در این راستا  جلسه آتی هیات امنا در محل دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی گفت:ارائه فهرست طولانی از درخواست ها در جلسات مسیر درستی برای حل مشکلات نیست لذا بهتر است مسائل و مشکلات به صورت اولویت بندی شده مطرح گردد تا نتایج مطلوبی حاصل شود.

گفتنی است  تامین رشته  زبان انگلیسی و علوم تربیتی در مقطع کارشناسی از مصوبات این نشست بود.

یادآور می گردد  در این نشست مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز سخنانی را بیان کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها