Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: ضرورت توانمندسازي و مهارت آموزي كودكان و نوجوانان

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت هفته ملی کودک بر ضرورت توانمندسازی و مهارت آموزی کودکان و نوجوانان بعنوان آینده سازان ایران اسلامی تاکید کرد.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: نامگذاری 13 تا  19 مهر ماه بعنوان هفته ملی کودک؛  مسؤولیت خطیر همگان را برای بهره مندی همه ی کودکان از حقوق فطری و انسانی خود بیش از پیش نمایان می کند و فرصتی را برای برجسته سازی مفهوم ضرورت توجه به کودکان و نوجوانان  این آینده سازان فردای جامعه فراهم می سازد.

وی بیان کرده است: بی شک رشدو بالندگي كودكان روشن ترين نشانه توان هر جامعه است و هيچ تلاشي انديشمند تر از بخشيدن فرداهايي روشن به كودكان وجود ندارد. باتوجه به اهميت دوران كودكي و حساسيت هاي موجود براي تامين و برآورده كردن نيازهاي گسترده فردي، اجتماعي، رواني، بهداشتي و امنيتي كودكان و  ایجاد محیطی سرشار از نشاط، امید و پویایی برای رشد همه جانبه این عزیزان ، هم افزايي فعاليت هاي دستگاه ها و نهادهاي متولي كودك امری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: شعار ملی هفته کودک امسال با عنوان  «آینده را باید ساخت» بر این مهم تاکید دارد که مهم‌ترین سرمایه برای ساخت آینده، کودکان امروز هستند و آینده ایران اسلامی باید با دستهای کودکان امروز ساخته شود لذا با توانمندسازی کودکان و نوجوان امروز چشم انداز آینده را روشن تر خواهیم دید.

آقازاده  ضمن تبریک هفته ملی  کودک  به تمامی کودکان سرزمین ایران اسلامی به ویژه استان مرکزی و ارج نهادن به تلاش تمامی فعالان حوزه کودک و نوجوان  ابراز امیدواری کرده است با توجه ویژه به نیازها و همچنین آموزش دقیق کودکان، در جهت اعتلای اهداف عالیه نظام ‌مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش گام های موثری برداشته شود.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها