Portal_background_image

استاندارتاكيد كرد: ضرورت تلاش براي تحقق رشد اقتصادي 8 درصدي/ تحول اقتصادي نيازمند انعطاف و جسارت مديران است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با مدیر کل امور مالیاتی استان که در محل استانداری انجام شد، بر ضرورت تلاش برای تحقق رشد اقتصادی 8 درصدی تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: در استان علائم خوبی از راه افتادن اقتصاد و رونق اقتصادی مشاهده می شود به ویژه در امر صادرات و واردات که استان در چند ماهه اول سالجاری در زمینه صادرات با رشد خوبی روبرو بوده است.

وی با بیان اینکه هیچ راهی جز تلاش برای تحقق رشد اقتصادی نداریم،  افزود:  باید به سمت ایجاد تحول در اقتصاد حرکت کنیم و در این میان مدیران باید انعطاف نشان دهند.

وی ادامه داد: اداره کل امور مالیاتی بعنوان یک منحنی در اوضاع اقتصادی استان است و باید دیگر منحنی ها را هم ببیند و به نحوی رفتار و اقدام نماید که نتیجه کار رضایت بخش باشد.

استاندار مرکزی از تدبیر  اداره کل امور مالیاتی استان  درخصوص  شرکت های بزرگ  دولتی و خصوصی استان تشکر کرد و گفت : شما  هم  برای حقوق دولت مصر هستید و امور را پیگیری می کنید و هم زمانیکه واحد تولیدی نیازمند کمک شماست انعطاف نشان داده و از تعطیلی آن واحد تولیدی جلوگیری می کنید این نکته مهم و قابل توجهی در مورد امور مالیاتی استان است.

زمانی قمی ادامه داد: نکته دیگر صحت عمل مدیر این سازمان است ، امور مالیاتی دستگاهی است که می تواند در معرض  آسیب های زیادی قرار گیرد؛ مدیری که در این مسند پاک باشد مثل قاضی است که در قضاوت و دستگاه قضائی سلامت خود را حفظ می کند که مدیر امور مالیاتی استان این  ویژگی را دارد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: امیدوارم در اخذ مالیات، سقفی که برای امسال استان پیش بینی شده است محقق شود و  شرایط و رونق بهتری را در اوضاع اقتصادی  شاهد باشیم که نفع آن برای  همه مردم است.

زمانی قمی  تاکید کرد: ما می توانیم منعطف باشیم و از حقوق بیت المال و دولت هم دفاع کنیم ، می توانیم در دستگاه حساس باشیم و پاکدست باشیم.

گفتنی است در این دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان گزارشی از اقدامات این اداره کل ارائه کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها