Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: ضرورت آمادگي دستگاه هاي اجرائي استان براي خدمات رساني در ايام نوروز

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در محل استانداری برگزار شد،بر آمادگی کلیه دستگاه های اجرائی استان بخصوص دستگاه های خدمات رسان در ایام نوروز تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: عملکرد دستگاه های اجرایی این استان در ایام نوروز 96 به صورت مستمر مورد ارزیابی حضوری و ارزشیابی کیفی قرار می گیرد.

وی افزود: میهمان نوازی از مسافران نوروزی در استان مرکزی وظیفه همه اعضای ستاد است و باید از این فرصت در جهت جذب مسافران و خدمت رسانی بهینه به آنان بهره مند شد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: همه دستگاه های خدمت رسان باید در طول این ایام در آمادگی کامل باشند تا درصورت بروز پیشامدی خاص به سرعت خدمات رسانی لازم انجام گیرد.

زمانی قمی بر نظارت بر عملکرد اعضای ستاد خدمات سفر تاکید کرد و گفت: در طول ایام نوروز بازدیدهای سرزده از دستگاه های اجرایی در دستور کار است تا ضمن نظارت بر عملکرد، اثربخشی تلاش های آنها مورد ارزیابی قرار گیرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان  نیز با اشاره به ابلاغ سه هزار و 180 میلیارد ریال اعتبار عمرانی به استان مرکزی در سال جاری گفت: اعتبارات مورد نظر در سفر ریاست جمهوری به استان مرکزی تخصیص یافته است.

رقیه یادگاری افزود: 86 درصد از درآمدهای استان مرکزی نیز وصول شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بخشی از اعتبارات در روزهای پایانی سال تخصیص می یابد و امکان تشکیل شورا نیز وجود ندارد خواستار تفویض اختیار به کمیته تخصیص به منظور جابجایی اعتبارات شد.

شش دستور کار با عناوین طرح های هادی شهرهای آوه، کارچان، شهباز و خنجین مورد بررسی قرار گرفت و پس از ارائه گزارشی از سوی مشاوران طرح به تصویب رسید.

در ادامه این شورا پس از ارائه گزارش از اهم اقدامات صورت گرفته در ستاد خدمات سفر استان واگذاری ساختمان بلااستفاده اداره تعاون شهرستان دلیجان به فرمانداری، واگذاری ساختمان اداره پست روستای ابراهیم آباد جهت تاسیس و راه اندازی کتابخانه عمومی به کارگروه ساماندهی فضای اداری ارجاع شد.

تقاضای شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی مبنی بر تایید طرح توسعه شهرک صنعتی زاویه نیز به کارگروه امور زیربنایی استان نیز به منظور بررسی بیشتر ارجاع شد.

در این نشست با تفویض اختیار بررسی و تصویب توزیع و جایجایی اعتبارات ابلاغی پایان سال به کمیته تخصیص استان موافقت شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها