Portal_background_image

معاون سياسي استاندار : صرفه جويي محور برنامه هاي هفته دولت قرار گيرد

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در نشست هماهنگی برنامه های هفته دولت استان، گفت: صرفه جویی در برنامه های هفته دولت باید محور کار مسئولان قرار گیرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: هزینه های برنامه های هفته دولت باید به حداقل ممکن برسد  و با برنامه های اثربخش بهترین زمینه برای اطلاع رسانی دستاوردهای دولت مهیا شود.

وی افزود: هفته دولت فرصتی است تا خادمان مردم تصویری شفاف از عملکردشان را ارایه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید با بهره گیری از شیوه های خلاق و جذاب در هفته دولت عملکرد خود را تشریح  کنند و شنونده دیدگاه های مردم باشند.

اکرمی افزود: برنامه های هفته دولت امسال  باید متمایز از سال های گذشته برگزار شود و همراهی دولت و ملت را رقم بزند.

وی اظهار داشت:به گفته دشمنان بی سابقه ترین تحریم های تاریخ بر کشور تحمیل شده اما با مدیریت مطلوب و مقاومت و صبر مردم تاکنون اهداف شوم دشمن محقق نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: بهره برداری از طرح های اقتصادی و عمرانی، دیدار با خانواده معظم شهدا با اولویت شهدای دولت، نشست با استارتاپ ها، ۳۰۰ دیدار و ملاقات مردمی استاندار و معاونان با مردم در مرکز و بخش هایی روستایی، توزیع اقلام غذایی بین خانواده نهادهای حمایتی، ارایه برخی خدمات رایگان بین مردم، از برنامه های تدارک شده برای گرامی داشت هفته دولت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: این استان در هفته دولت میزبان وزرا و معاون رئیس جمهوری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی نیز گفت: هفته دولت فرصتی است که دولت از عملکرد خود دفاع می کند بنابراین باید بهترین بهره از آن برده شود.

«سعید فرخی» افزود: مدیران در برگزاری نشست های در این هفته از عملکرد مثبت دولت دفاع و امید را دربین مردم زنده نگه دارند.

وی اظهار داشت: مدیران کل با حضور در مساجد و ملاقات های مردمی آماده نقد پذیری باشند و با نزدیک شدن بیشتر با مردم برای حل مشکلات آنان بکوشند.

معاون توسعه و منابع پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: ۶۵ خانه ورزش روستایی، ۱۰ زمین چمن مصنوعی، رختکن در زرندیه و فراهان از جمله طرح هایی است که در هفته دولت در این استان به بهره برداری می رسد.

«مسعود قمری» افزود: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این طرح های ورزشی هزینه شده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها