Portal_background_image

صحت انتخابات مجلس شوراي اسلامي در پنج حوزه انتخابيه استان مركزي تاييد شد

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رییس ستاد انتخابات استان مرکزی، گفت: صحت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پنج حوزه انتخابیه این استان از سوی شورای نگهبان تایید شد.

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رییس ستاد انتخابات استان مرکزی اظهار کرد: بر اساس اعلام وزارت کشور صحت فرآیند انتخابات مجلس یازدهم از سوی شورای نگهبان تاکنون در حوزه‌های انتخابیه «ساوه و زرندیه»، «خمین»، «شازند»، «محلات و دلیجان» و «تفرش،آشتیان و فراهان» تایید شده و ارزیابی روند انتخابات در حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب» هنوز اعلام نشده است.

وی افزود: در حوزه انتخابیه خمین «علیرضا نظری» با مجموع  ۱۵ هزار و ۱۵۷ رای و در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه «محمد سبزی» با ۲۷ هزار و ۵۴۴ رای منتخب این دوره از انتخابات شدند و «محمود احمدی بیغش » با مجموع آرای ۲۴ هزار و ۴۵۲ رای درحوزه انتخابیه شازند و «علیرضا سلیمی» در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان با کسب ۱۰ هزار و ۴۷۱ رای و در حوزه انتخابیه «تفرش، آشتیان و فراهان »  «سینا کمالخانی» با مجموع ۱۳ هزار و ۷۵۲ رای به عنوان منتخبان ملت راهی بهارستان شدند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی در یک‌هزار و ۱۷ شعبه اخذ رای شامل ۶۸۸  شعبه ثابت، ۳۲۹ شعبه سیار و یک شعبه نیز برای اقلیت‌های مذهبی در اراک برگزار شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها