Portal_background_image

استاندار مركزي : شوراي گفت و گوي بخش خصوصي و دولت تسهيل گر فرآيند توليد باشد

آقازاده استاندار مرکزی در جلسه شورای گفت و گوی دولت با بخش خصوصی ، گفت: شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت باید تسهیل گرفرآیند تولید و عامل پویایی و رونق تولید باشد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: اعضای این شورا به خصوص در حوزه دولتی باید با دیدگاه کارشناسی و ارایه نظرهای راهبردی از مشکلات گره گشایی کرده و روند امور را تسریع کنند.

وی ادامه داد: فلسفه تشکیل شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی حل مشکلات تولید به صورت کارشناسی و کاربردی است و دستگاه های دولتی باید حداکثر تلاش خود برای تسهیل در امور این بخش به کار بگیرند.

استاندار مرکزی بیان کرد: بخش خصوصی عامل اصلی رونق تولید، ایجاد اشتغال و در نهایت توسعه اقتصادی کشور محسوب می شود بنابراین کمک به حل مشکلات این بخش در واقع مشارکت در توسعه همه جانبه کشور است.

آقازاده اضافه کرد: شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی این استان در دو سال اخیر موفق عمل کرده و راهبردهای کارشناسانه آن توانسته نگاه بهتری را در رسیدگی به امور حوزه تولید ارایه دهد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی نیز گفت: مسایل و مشکلات بخش خصوصی در کمیته های تخصصی این اتاق به عنوان دبیرخانه شورای گفت و گو فهرست بندی و به شورای استانی انتقال و تصمیم گیری می شود.

منوچهر توسطی افزود: هدف از تشکیل شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی رسیدگی به مشکلات تولید، رفع موانع و بهبود فضای کسب و کار است و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی شود.

معافیت مالیاتی و حسابرسی بالای ۵۰ میلیارد ریال شرکت های حمل و نقل و بخشودگی این جرایم مهمترین مصوبه این نشست بود.


دسته بندی

مدیر کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها