Portal_background_image

آقازاده: شوراي نگهبان پايگاه صيانت از ارزش هاي نظام است

آقازاده استاندار مرکزی در جریان بازدید از دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان ،گفت: شورای نگهبان پایگاه صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی و خنثی سازی توطئه های دشمنان است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: دشمنان انقلاب و اسلام همواره درصدد تخریب و ضربه زدن به نظام اسلامی و قانون اساسی هستند که بسیاری از نقشه های شوم آنان در سایه بصیرت و هوشیاری مسئولان به خصوص اعضای شورای نگهبان و پشتیبانی مردم از ولایت فقیه نقش برآب شده است. 

وی ابراز کرد: تاسیس نهاد شورای نگهبان نشان از زاویه دید باز و درایت امام راحل و دغدغه های ایشان برای اجرای عدالت بر مبنای موازین احکام دین اسلام بود. 

استاندار مرکزی بیان کرد: وظیفه خطیر صیانت از قانون اساسی، پیشگیری از انحرافات احتمالی و حفظ اصول بنیادین و قوانین کشور برمدار اسلام بر عهده این نهاد انقلابی است که در چهار دهه حیات به خوبی به آن عمل شده است. 

وی در خصوص شرایط اقتصادی کشور نیز گفت: بخشی از این مشکلات در نتیجه اعمال تحریم ها و بخشی نیز به دلیل ناکارآمدی برخی از مسئولان است که می توان با گسترش دامنه نظارتی و همچنین وحدت و همدلی مشکلات مدیریتی کشور را حل و فصل کرد. 

آقازاده گفت: مشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس موازین قرآن است و به همین دلیل همواره در معرض توطئه ها و تهدیدهای دشمنان قرار دارد، بنابراین باید در سایه وحدت و همدلی و همچنین به کار گیری نیروهای کارآمد در بدنه مدیریتی کشور در راستای حل مشکلات گام های اساسی برداشت. 

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها