Portal_background_image

شهردار و اعضاي شوراي شهر داود آباد و ساروق با استاندار ديدار كردند

استاندار در ديدار با اعضاي شوراي شهر وشهردار داودآباد و ساروق گفت: داودآباد قطب كشاورزي و دامداري استان است كه بايد احيا شود.

اعضاي شوراي شهر ، شهردار و امام جمعه داوآباد و ساروق روز سه شنبه در جلسه اي با حضور استاندار و نماينده مردم شهرستانهاي اراك، كميجان و خنداب در مجلس شوراي اسلامي برخي از مسائل و مشكلات اين دو شهر را مطرح و بررسي كردند.


علي اكبر شعباني فرد با بيان اينكه شرايط كشور در حال حاضر با توجه به تحريم ها و فشار استكبار شرايط دشواري است بر تلاش در جهت حل مسائل و مشكلات اين دو شهر تاكيد كرد.


وي اظهار كرد: مشكل مسكن مهر دو شهر بايد هر چه سريعتر در اولين جلسه شوراي مسكن حل شود تا جوان هاي اين دو شهر خانه دار شوند.


استاندار دستورداد براي حل مشكل مجتمع دامداري داودآباد جلسه ايي با حضور مديران منابع طبيعي، بنياد مسكن وشهر سازي تشكيل شود.


وي خاطر نشان كرد: اعضاي شوراي شهر و مسئولين در فرصت باقي مانده از دولت دهم وحدت و همدلي خود را حفظ كنند و براي خدمت رساني بيشتر به مردم تلاش كنند.


در اين جلسه در خصوص دانشكده علوم قرآني، بهداشت و درمان، تعريض جاده، استقرار ادارت در شهرستان هاي داودآباد و ساروق ، ورزشگاه داودآباد، اورژانس 115، تخصيص اعتبارات به بخش هاي مختلف و بافت هاي فرسوده نيز بحث و تبادل نظر شد.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها