Portal_background_image

استاندار مركزي: شهدا چراغ هدايت جامعه و نسل جوان هستند

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانوادهای معظم شهیدان والامقام باقری و شهید والامقام الحسینی که همزمان با شب اربعین حسینی در اراک انجام شد، گفت: شهدا چراغ و مشعل هدایت مردم و نسل جوان جامعه هستند که یاد و خاطره آنان همواره باید در بین مردم زنده نگاه داشته شود.

محمود زمانی قمی در دیدار با خانواده شهیدان والامقام محمد رضا و رحیم باقری سنجانی و سید عباس الحسینی افزود: مردم و نسل جوان جامعه با ادامه راه شهدا سعادت دنیا و آخرت را به دست آورده و ازسختی ها رهایی می یابند.
وی ادامه داد: شهدا با خون پاک خود به ایران اسلامی اقتدار بخشیدند و انقلاب را در برابر تمام توطئه ها و دسیسه های دشمن بیمه کردند.
استاندار استان مرکزی بیان کرد: شهدا با خون خود راه سعادت را به جامعه نشان دادند و امروزه به برکت خون آنان شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی در همه ابعاد هستیم.
زمانی قمی گفت: هم اکنون آنچه انقلاب اسلامی را همچنان محکم و پابرجا نگاه داشته، وجود ولایت فقیه و رهبری شجاع، با ایمان و آگاه به امور زمان است.
مدیران کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری مرکزی  و بنیاد شهید و امورایثارگران استان در این دیدار حضور داشتند.
شهید والامقام محمد رضا باقی سنجانی در سال 1332 در شهر سنجان متولد شد و در هجدهم اردیبهشت ماه سال 1361 بر اثر اصابت ترکش در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید رحیم باقی سنجانی در سال 1345 در شهر سنجان متولد و در پانزدهم اسفند ماه سال 1365 در منطقه شلمچه یه شهادت نائل رسید.
شهید والامقام سید عباس الحسینی در سال 1340 در روستای کودزر متولد و در عملیات والفجر هشت در محل جاده فاو ام القصر در هفتم اسفند ماه سال 1364 به مقام والای شهادت نائل آمد.

 معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها