Portal_background_image

استاندار مركزي: شهدا و جانبازان با اهداي جان آرامش را براي كشور به ارمغان آوردند

استاندار مرکزی در دیدار با جانبازان سرافراز «محمد حسن محمودی» و سید «علی اکبر ابراهیمی» در اراک، گفت: شهیدان، جانبازان با اهدای جان خود آسایش و آرامش را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: جانبازان، شهدا و ایثارگران با فداکاری و جانفشانی نظام و میهن اسلامی را برابر توطئه‌ها و دشمنی‌ها بیمه کردند.

وی ادامه داد: شهدا، جانبازان و ایثارگران زمینه رشد و پیشرفت را در حوزه‌های مختلف برای کشور فراهم کردند.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: دیدار با جانبازان سرافراز و خانواده معظم شهدا افتخاری بزرگ برای مسئولان و خدمتگزاران به کشور و مردم به شمار می‌رود و افزایش روحیه خدمت را در آنان به همراه دارد.

آقازاده افزود: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی بر همگان واجب بوده و مسئولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

استاندار مرکزی با جانبازان ۷۰ درصد «محمد حسین محمودی» و سید «علی اکبر ابراهیمی» دیدار و گفت و گو کرد.

جانباز ۷۰ درصد «محمد حسین محمودی» ۳۰ فروردین ماه ۱۳۴۸ در اراک به دنیا آمد و در هفدهم آذرماه سال ۶۷ به مقام والای جانبازی نائل شد.

جانباز ۷۰ درصد سید «علی اکبر ابراهیمی» هشتم تیرماه سال ۴۷ در قم متولد شد و در تاریخ ۱۹ اردیبهشت سال ۶۷ به مقام والای جانبازی نائل شد.

۷۰ هزار رزمنده استان مرکزی در طول دفاع مقدس به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام شدند که ۶ هزار و ۲۰۰ رزمنده به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و ۱۴ هزار رزمنده نیز جانباز هستند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها