Portal_background_image

استاندار مركزي: شهدا و جانبازان الگوهاي نسل جوان جامعه هستند

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان والامقام« محمد صادق، جهانگیر و قدرت اله صادقی» و جانباز سرافراز« ذبیح اله احمدی» در اراک ، گفت:شهیدان، ایثارگران و جانبازان الگوهای ارزشی جامعه به خصوص برای نسل جوان هستند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: شهیدان با اهدای جان خود از اسلام و قرآن در برابر دشمنان حراست کردند و درس ایثار، بزرگی، صبر و مقاومت را آموختند.

وی ادامه داد: افراد مختلف جامعه به خصوص نسل جوان باید با الگوگرفتن از شهیدان راه و روش زندگی و پایمردی آنان در مسیری که شهدا قدم برداشتند حرکت کرده و در جنگ فرهنگی برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنند.

استاندار مرکزی گفت: شهدا برای خیرخواهی و سعادت دیگران در عرصه جهاد و شهادت حضور یافته و عزتمند شدند و برای جامعه عزت‌آفرین شدند.

شهید والا مقام «محمد صادقی»30 شهریور سال 1342 در تهران متولد شد و در بیست و یکم بهمن سال 1364 در عملیات والفجر هشت به مقام والای شهادت نایل آمد.

شهید والا مقام «قدرت اله صادقی» دوم دی ماه سال 1352 در شهرستان شازند متولد شد و در تاریخ 22 فروردین سال 1362 به مقام والای شهادت نایل آمد.

شهید والا مقام« جهانگیر صادقی» یازدهم تیر ماه سال 1342 در تهران متولد شد و در تاریخ تولید 11 تیر 42 محل 22 فروردین سال 1362 به مقام والای شهادت نایل آمد.

جانباز سر افراز «ذبیح اله احمدی» دوم فروردین سال 1345 در اراک متولد شد و در12 خرداد سال 1366 به مقام والای جانبازی نایل آمد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها