Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات: شمار داوطلبان انتخابات شوراهاي استان مركزي به 2 هزار و 464 نفر رسيد

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: شمار داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان در چهارمین روز از مهلت قانونی ثبت نام، به 2 هزار 464 نفر رسید.

 حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان، افزود: در پنجمین روز از مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان این فرآیند ملی 703 نفر از نقاط مختلف روستایی و شهری استان مرکزی ثبت نام کردند که از این تعداد 121 نفر در بخش شهری و 582 نفر نیز در بخش روستایی نام نویسی کردند.

وی با بیان اینکه از مجموع ثبت نام شدگان امروز(جمعه) 21 نفر زن و مابقی مرد هستند، ادامه داد: در چهارمین روز از مهلت قانونی ثبت نام نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز 702 نفر ثبت کردند که از این تعداد 28 نفر زن و 674 نفر نیز مرد بودند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: در پایان پنجمین روز از مهلت ثبت داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 123 زن و 2 هزار و 341 مرد برای حضور در این فرآیند ملی نام نویسی کرده اند.

وی افزود: از مجموع 2 هزار و 464 ثبت نام شده، یک هزار و 901 نفر برای نامزدی شوراهای روستایی و 563 نفر نیز برای نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی شهری ثبت نام کرده اند.

حسن بیگی اظهار کرد: همچنین از این تعداد 663 نفر سابقه حضور در شوراهای شهر و روستا و یا سابقه نامزدی در انتخابات را داشتند و مابقی نیز برای نخستین بار در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده اند.

گفتنی است آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ششم فروردین ماه جاری است.

یادآور می گردد انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 29 اردیبهشت ماه امسال برگزار می شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها