Portal_background_image

شعبانی فرد: توسعه بخش كشاورزی از دغدغه های جدی دولت است

 استاندار  گفت: توسعه همه جانبه و پر شتاب بخش كشاورزی از دغدغه های جدی دولت است.

علی اکبر شعبانی فرد عصر شنبه در نشست ستاد اجرایی توسعه بخش كشاورزی استان مركزی در اراك افزود: توسعه بخش كشاورزی موجب خودكفایی بیشتر و افزایش اشتغال پایدار در جامعه می شود.

وی بیان كرد: مدیران و مسوولان باید با برنامه ریزی دقیق و مدون برای توسعه بخش كشاورزی در شهرستان ها و برای رفع مشكلات كشاورزان و حمایت از این قشر بیش از پیش فعالیت كنند.

استاندار تاكید كرد: آقای احمدی نژاد در نشست هیات وزیران و دیدار با استانداران با جدیت فراوان مشكلات بخش كشاورزی و مطالبات مردم را پیگیری می كند.

وی در ادامه درباره دستورالعمل اعطای تسهیلات ریالی طرح های توسعه بخش كشاورزی از محل صندوق توسعه ملی در استان مركزی نیز خاطر نشان كرد: فرمانداران و مسوولان جهاد كشاورزی تا سی ام اردیبهشت ماه جاری فرصت دارند تا طرح های مذكور را تهیه و برای تصویب به ستاد اجرایی توسعه بخش كشاورزی استان ارسال كنند.

استاندار  بیان كرد: برای جذب تسهیلات ریالی توسعه كشاورزی باید تلاش بیشتری از سوی مسوولان انجام شود و در این خصوص استانداری با جدیت به این مهم رسیدگی خواهد كرد.

شعبانی فرد یادآور شد: این طرح باید با دقت پالایش شده و توسط ستاد اجرایی توسعه بخش كشاورزی استان مركزی برای دریافت تسهیلات به بانك كشاورزی معرفی شوند تا هر چه زودتر به نتیجه برسد.

در این نشست مصوب شد تا 200 طرح توسعه كشاورزی برای دریافت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی در سی ام اردیبهشت ماه جاری تعیین تكلیف شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها