Portal_background_image

شعبانی فرد: استکبار جهانی در مهار اندیشه و مدل حکومت اسلامی زبون و ناتوان است

استاندار گفت: استكبار جهانی در مهار و جلوگیری از گسترش اندیشه انقلاب اسلامی و مدل حكومت اسلامی زبون و ناتوان است.
 

'علی اكبر شعبانی فرد' عصر چهارشنبه در همایش گرامیداشت روز مهندس در سالن جهاد كشاورزی استان مركزی در اراك افزود: بیداری اسلامی و شكست طرح های دشمن در منطقه همه نشانگر تزلزل نظام سلطه است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی امروز در جایگاه عزت و اقتدار است و روز به روز به بركت هدایت های روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف علمی و اقتصادی، تولیدی و صنعتی پیشرفت می كند.

استاندار بیان كرد: انقلاب اسلامی به عنوان الگوی مبارزه با ظلم و نظام سلطه در جهان می درخشد و به واسطه موفقیت حكومت اسلامی، استكبار جهانی در موضع ذلت و فروپاشی قرار گرفته است.

شعبانی فرد تاكید كرد: مردم ایران اسلامی با خلق حماسه بزرگ در راهپیمایی 22 بهمن خود را برای حضور گسترده در 12 اسفند ماه جاری در پای صندوق های اخذ رای آماده می كند تا جهان دوباره نظاره گر پیوند ناگسستنی ملت با ولایت باشد.

وی اظهار كرد: مردم با حضور گسترده در پای صندوق های اخذ رای از استقلال، آزادی، پیشرفت های علمی، دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل، شهیدان و رهبری دفاع خواهند كرد.

استاندار خاطرنشان كرد: دشمنان باید از تحلیل های غلط درباره ملت و رهبری ایران اسلامی برگشته و واقعیت ها را پذیرا شوند زیرا ملت ایران اسلامی از مواضع به حق خود عقب نشینی نخواهد كرد.

شعبانی فرد یادآور شد: حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای نشانگر شكست توطئه ها و بی اثر بودن تحریم ها و تهدیدهای دشمنان به خصوص آمریكای جنایتكار است.

وی تصریح كرد: كاخ سفید در كنترل جنبش تسخیر وال استریت ناتوان است و برای انحراف افكار عمومی از این موضوع تهدیدها و تحریم ها را علیه ایران اسلامی مطرح می كند.

استاندار  بیان كرد: مردم ضمن حضور گسترده در 12 اسفند ماه جاری پای صندوق های اخذ رای با انتخاب نامزد اصلح افرادی ولایت مدار، مومن، متعهد، مردم دار و متخصص را راهی خانه ملت كنند.

در این همایش مهندسان بسیجی با امضای طوماری ضمن دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات آمادگی خود را برای خلق حماسه در پای صندوق های اخذ رای اعلام كردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها