Portal_background_image

شعباني فرد: خدمات بهداشتی و درمانی سپاه به جامعه ستودنی است

استاندار  با تاكید بر ارائه خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی به قشرهای مختلف مردم گفت: خدمات بهداشتی و درمانی سپاه پاسداران به جامعه ستودنی است.

علی اكبر شعبانی فرد' چهارشنبه در مراسم افتتاح فاز اول دی كلینیك درمانی، تخصصی و فوق تخصصی ثارالله اراك افزود: توسعه، تقویت و تجهیز مراكز بهداشتی و درمانی از دغدغه های دولتمردان است.

وی بیان كرد: قشرهای مختلف مردم در زمان بیماری و مراجعه به مراكز بهداشتی و درمانی باید در زمان كوتاه بیشترین خدمات را دریافت كنند تا رضایتمندی و سلامت آنان فراهم شود.

استاندار  با تشریح پیشرفت های چشمگیر كشور در عرصه بهداشتی، درمانی، پزشكی و تولیدات داخلی این بخش خاطر نشان كرد: امروز ایران اسلامی در عرصه علم پزشكی در دنیا افتخار آفرین شده است.

شعبانی فرد اظهار كرد: سپاه پاسداران نیز با ساخت مراكز درمانی عمومی و تخصصی با نام مقدس 'ثارالله ' خدمات بهداشتی درمانی به نیروهای مسلح، پاسداران، خانواده های آنان و مردم ارائه می دهد.

وی خواستار استقرار یك دستگاه ام آر آی در دی كلینیك ثارالله اراك شد و افزود: با توجه به نیاز موجود اراك و استان مركزی به دستگاه 'ام آر آی' استقرار آن مراجعه مردم به سایر استان ها را كاهش می دهد.

استاندار در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان عملیات بیت المقدس یادآور شد: توانمندی متخصصان ایرانی در عرصه های نرم افزاری و سخت افزاری مختلف به ویژه پزشكی و هسته ای مرهون رشادت های حماسه آفرینان انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس است.

شعبانی فرد توضیح داد: در دوران دفاع مقدس 75 كشور بلوك شرق و غرب مقابل ایران صف آرایی كردند اما با توكل بر خدا و رهبری امام راحل رزمندگان اسلام با پیروزی در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر دشمنان را شكست دادند.

وی خاطر نشان كرد: رزمندگان انقلاب اسلامی و دوران پرشكوه دفاع مقدس با تبعیت از ولایت فقیه، ایران اسلامی را به جایگاهی رساندند كه به عنوان پرچم دار مبارزه با نظام سلطه در جهان مطرح است.

استاندار عنوان كرد: همه دستاوردهای انقلاب اسلامی برگرفته از روحیه خودباوری و اخلاص حماسه آفرینان عملیات بیت المقدس است كه امروز موج بیداری اسلامی از نتایج آن می باشد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها