Portal_background_image

شعباني فرد: حمایت از صنایع مادر از سیاست‌های اقتصادی دولت است

استاندار گفت: حمایت از صنایع مادر از سیاست های اقتصادی کلان دولت است.

علی اکبر شعبانی فرد صبح روز دوشنبه در حاشیه مراسم امضا تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و شرکت هپکو با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: صنایع نقش اساسی و کلیدی در خودکفایی اقتصادی کشور دارند و دولت با حمایت از این بخش در تلاش است ضمن پویایی اقتصاد کشور بستر رشد و پیشرفت کشور را بیش از پیش فراهم کند.

وی ادامه داد: استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعتی کشور در برگیرنده صنایع مادر و مهمی است که با حمایت از آنها می توان بخش عظیمی از نیاز کشور به تولیدات صنعتی خاص را تامین کرد.

استانداربا اشاره به فعالیت شرکت هپکوی اراک گفت: شرکت مادر تخصصی هپکوی اراک بزرگ ترین و تنها سازنده ماشین آلات راه سازی در کشور و منطقه خاورمیانه است.

شعبانی فرد گفت: وقتی مدیریت استان مرکزی از نیاز وزارت راه و شهرسازی در بخش تامین ماشین آلات راهسازی مطلع شد به تشریح توان شرکت مادر تخصصی هپکوی اراک نزد وزیر راه و شهرسازی در سفیر اخیرشان به استان پرداخت و به این ترتیب زمینه امضای تفاهم نامه خرید ماشین آلات راه سازی توسط این وزارت خانه از شرکت هپکو فراهم شد.

وی اظهار امیدواری کرد تا دیگر صنایع مادر موجود در استان نیز با بهره گیری از توان صنعتی خود کشور را در مسیر رشد و تعالی رهنمون سازند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها