Portal_background_image

شش طرح عمرانی با حضور استاندار در شهرستان فراهان به بهره برداری رسید

همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر، شش طرح عمرانی عصر روز جمعه  با حضور استاندار و جمعی از مسوولان اجرایی استان مركزی در شهرستان فراهان به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل گازرسانی به مناطق چهارگانه شهری فرمهین، پست برق كوی دانشگاه و مسكن مهر فرمهین، نمایندگی محیط زیست، مسكن محرومین ، محور روستایی خنجین - ركین و اداره منابع آب فراهان هستند.

 طرح گازرسانی به مناطق چهارگانه شهر فرمهین با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 667 میلیون ریال اجرا شده و برای آماده سازی آن 18 هزار و 500 متر شبكه گاز ایجاد شده است.

 راه روستایی خنجین - ركین در این شهرستان به طول پنج كیلومتر با عرض محور5/5 متر با صرف اعتبار سه میلیارد و 800 میلیون ریال احداث شده است. 

 چهار واحد مسكونی محرومین بهزیستی و كمیته امداد نیز هر كدام با مساحت 68 متر مربع و مجموع اعتبار حدود 600 میلیون ریال از محل مصوبات دور دوم سفرهای استانی ریاست جمهوری به استان مركزی در فرمهین بهره برداری شد و كلید و سند این واحدها توسط استاندار  به صاحبان آن تحویل شد.

سه طرح شبكه فشار متوسط هوایی به طول یكهزار و 101 متر، پست هوایی 200 و دو دستگاه پست هوایی 315 كیلوواتی و شبكه فشار ضعیف هوایی به طول یكهزار و 509 متر نیز مجموعا با اعتبار 940 میلیون ریال با حضور استاندار  در فرمهین بهره برداری شدند.

تمایندگی اداره منابع آب فراهان نیز با وسعت 250 متر مربع و هزینه تجهیز یكصد میلیون ریال در ساختمانی استیجاری دراین شهرستان مستقر شد .

 نمایندگی اداره محیط زیست شهرستان تازه تاسیس فراهان نیز عصر امروز در ساختمانی استیجاری با هزینه تجهیز یكصد میلیون ریال با حضور استاندار به بهره برداری رسید

 


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها