Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي شش طرح خدماتي و اقتصادي در شهرستان زرنديه به بهره برداري رسيد

با حضور استاندار مرکزی همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی شش طرح خدماتی و اقتصادی در شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.

واحد تولیدی زاگرس دارو تولید کننده محصولات دارویی قرص و کپسول با ظرفیت تولید سالانه 60 تن قرص و پانزده تن کپسول با هزینه ای بالغ بر52 میلیارد ریال و اشتغال زایی 11نفر افتتاح شد.

واحد تولیدی افرا صنوبر سبز ایرانیان تولید کننده چوب بستنی با تولید هفت میلیون عدد چوب بستنی در روز و سرمایه گذاری بالغ بر 250 میلیارد ریال واشتغال زایی 170 نفر در دو شیفت کاری  یکی دیگر از طرح های بهره بردای شده در زرندیه است.
همچنین شرکت تولیدی وارثان راه ملل بزرگترین تولید کننده کیسه های خونی در خاورمیانه با تولید روزانه بیش از شش میلیون کیسه خون با سرمایه گذاری بالغ بر 625 میلیارد و 810 میلیون ریال با اشتغال زایی 50 نفر نیز امروز با حضور استاندار مرکزی در زرندیه بهره برداری شد.
واحد خوراک آماده طیور زرندیه نیز با ظرفیت تولید 72 هزار تن در سال و سرمایه گذاری بالغ بر 200 میلیارد ریال و اشتغال زایی چهارده نفر به صورت مستقیم و50 نفر به صورت غیر مستقیم با حضور استاندار مرکزی بهره برداری شد.
ساختمان مرکز درمانی خیرساز روستای نصیر آباد بخش مرکزی شهرستان زرندیه از دیگر پروژه های بخش درمانی و بهداشتی این شهرستان بود که با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال با حضور استاندار مرکزی مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین ساختمان اداری جدید بخش آندوسکوپی،سونوگرافی،رادیولوژی و انبار دارویی بیمارستان شهدای آسیابک با سرمایه گذاری بالغ بر 10میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری رسید.

***دیدار استاندار مرکزی با خانواده شهید ابوالفضل رنجبر در شهرستان زرندیه

 زمانی قمی استاندار مرکزی در آئین سرکشی به خانواده شهید ابولفضل رنجبر در زرندیه گفت: نظام جمهوری اسلامی با خون شهیدان و تفکر والای معنوی و ارزشی عجین شده و قدر و منزلت خانواده شهیدان و ایثارگران بسیار بالاست.
زمانی قمی ادامه داد: امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون خون پاک شهدا و مجاهدت ایثارگران است که به آسانی محقق نشده و هر کس باید با تعهد در کار و تلاش برای فرصت سازی در دوران پساتحریم راه این عزیران را ادامه دهد.
وی گفت: کلید سربلندی و قدرت کشور در جهان تاسی به حریم ولایت فقیه است و نمونه آن در مذاکرات هسته ای بود که در سایه رهنمون های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی عزت را برای ملت ایران به ارمغان آورد.
شهید ابولفضل رنجبر در سال 41 در زاویه متولد شد و در سال 63 نیز در منطقه عملیاتی حاج عمران به درجه رفیع شهادت نایل آمد.پیکر این شهید بزرگوار پس از 31 سال در نوزدهم آذرماه سال جاری تشییع و در جوار شهدای شهر زاویه آرام گرفت.

گفتنی است استاندار مرکزی در بدو ورود به شهرستان زرندیه با حضور در گلزار شهدای شهر زاویه،با نثار فاتحه و گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها