Portal_background_image

آقازاده: شايسته سالاري در انتصابات مولفه توسعه پايدار است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست منتخبین استان که به مناسبت هفته دولت در محل استانداری برگزار شد، گفت: تخصص گرایی و شایسته سالاری در انتصابات از عوامل توسعه پایدار محسوب می شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انتصاب بر اساس گرایش حزبی و بدون درنظر گرفتن شایستگی افراد آفت بدنه مدیریتی کشور است. 

وی ادامه داد: جابه جایی غیرکارشناسی نیروها و مدیران دستگاه های اجرایی و مدیریت کلان کشور، سم مهلکی بر پیکره کشور است. 

استاندار مرکزی اظهار داشت: شرایط کنونی ایجاب می کند که فرصت خدمتگذاری و مدیریت کشور به جوانان داده شود در غیر این صورت فرصت بهره گیری از اقشار جوان و تحصیل کرده از دست می رود. 

وی افزود: بی شک مدیریت جوان و متخصص و پایبند به چارچوب علمی و فناوری روز دنیا و برخورداری از قدرت نیازسنجی می تواند بر تجربه پیروز شده و کشور را با مدیریت علمی به سمت و سوی توسعه پایدار هدایت کند. 

آقازاده اضافه کرد: با کارنامه 40 ساله انقلاب اسلامی سوء مدیریت و ندانم کاری از هیچ مدیری پذیرفته نیست.

وی افزود: در بسیاری از مواقع سوء مدیریت از سوی یک مدیر عملکرد مجموعه دولت را زیر سوال برده و افرادی که به دنبال فرصت برای تخریب دولت هستند با انعکاس این مهم، عملکرد نظام اسلامی را مورد هجمه قرار می دهند. 

استاندار مرکزی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود، توصیه به حفظ حرمت مجلس شورای اسلامی و دولت از سوی یکدیگر کرده و این توصیه معظم له باید الگوی رفتاری نمایندگان مردم در خانه ملت و همچنین مجموعه دولت باشد. 

وی بیان کرد: در جریان استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برخی از نمایندگان مجلس از این تریبون ملی مطالبی را بیان کردند که زیبنده نظام اسلامی نبود و بنابراین در شرایط کنونی حفظ وحدت و انسجام ملی مسئولیت آحاد جامعه به خصوص مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است. 

استاندار مرکزی بیان کرد: مواضع رهبر معظم انقلاب در 30 سال گذشته با وجود شفافیت، در راستای تقویت اتحاد، وحدت و یکپارچگی ملی بوده که مسئولان باید از این رویه معظم له الگوبرداری کنند. 

وی ادامه داد: تحریم های آمریکا زمانی می تواند بر یک دولت و نظامی تاثیرگذار باشد که آن نظام وابسته به حمایت های آمریکا باشد و در شرایطی که نظام اسلامی کوچکترین وابستگی به نظام استکبار ندارد تحریم ها نمی تواند تاثیر چندانی بر ما داشته باشد و با وحدت رویه و همدلی مردم و مسئولان، مشکلات کشور مرتفع می شود. 

آقازاده بیان کرد: همانطور که نیروهای مسلح در جنگ نظامی با اقتدار از مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت کرده و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند، در جنگ اقتصادی نیز باید با حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران صنعتی به عنوان سربازان اصلی این جبهه، ضمن بی اثر کردن تحریم های دشمنان در مسیر توسعه و بالندگی کشور گام برداشت. 

وی عنوان کرد: 300 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان خریداری شده که در مقایسه با مدت مشابه قبل با رقم 250 هزار تن، رشد 20 درصدی دارد.

گفتنی است نمایندگان 13 تشکل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و سیاسی در این نشست حضور داشتند و 14 نفر از نمایندگان این تشکل ها نیز به بیان دیدگاه های خود پرداختند. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها