Portal_background_image

استاندار مركزي: سپاه پاسداران نهادي برآمده از اراده ملت و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران است

آقازاده استاندار مرکزی با صدور بیانیه در واکنش به اقدام خصمانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی ضمن محکومیت این اقدام و اعلام حمایت از سپاه پاسداران همیشه مقتدر، گفت: سپاه پاسداران نهادی برآمده از اراده ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

آقازاده استاندار مرکزی در این بیانیه آورده است: این اقدام سفیهانه آمریکا در قراردادن نام پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، نشانه‌ آشکاری بر درستی مسیر نظام مقدس جمهوری اسلامی است که موجب محبوبیت بیش از پیش پاسداران انقلاب اسلامی شد.

وی بیان کرده است : اقدام کورکورانه دولت آمریکا نقض حاکمیت ملی و حقوق بین‌الملل و تلاشی تازه برای تشدید بحران در منطقه و جهان است.

استاندار مرکزی تصریح کرده است :آمریکایی‌ها همواره خباثت خود را به هر شکل نشان می‌دهند و رویه‌هایی که در‌پیش گرفته اند این حقیقت را در مورد آن‌ها عیان می‌کند که به هیچ اصولی پایبند نیستند، چرا که سپاه یک سازمان شفاف، مشخص و دارای ضوابط قانونی مورد تایید قانون اساسی و قوانین مجلس است.

آقازاده خاطر نشان کرده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد برآمده از متن مردم و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در کشور می باشد و این نهاد همواره مورد حمایت مردم ایران بوده و خواهد بود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها