Portal_background_image

استاندار مركزي: سياست دولت تدبير و اميد بر توسعه زيرساخت هاي مخابراتي و اينترنتي در روستاها است.

استاندار مرکزی گفت : سیاست دولت تدبیر و امید بر توسعه زیرساخت های مخابراتی و اینترنتی در روستاها است و توسعه اینترنت و شبکه ملی اطلاعات در روستاها به خصوص در شهرستان مهاجرپذیر ساوه عاملی برای مهاجرت معکوس است.

سید علی آقازاده روز سه شنبه در سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان مرکزی گفت:سیاست دولت تدبیر و امید  بر توسعه زیرساخت های مخابراتی و اینترنتی در روستاها  است و توسعه اینترنت و شبکه ملی اطلاعات در روستاها به خصوص در شهرستان مهاجرپذیر ساوه عاملی برای مهاجرت معکوس است.

وی بیان کرد: امید است با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این استان  تحول و توسعه زیرساختی در بخش آ.تی رخ دهد و حوزه شهری، صنعت و بخش های روستایی و کشاوری متناسب با کارویژه ها و جایگاه خود از مزایای مخابراتی و زیرساخت های فناوری بهره ببرند.

استاندار مرکزی گفت: صنایع مستقر در شهر صنعتی کاوه، بخش نوبران، شهرک صنعتی مامونیه و برخی نقاط دیگر شهرستانهای ساوه و زرندیه نیازمند توسعه زیرساخت ها به ویژه در زمینه فیبر نوری است.
استاندار مرکزی گفت: سیاست دولت استقرار امکانات در روستاها با هدف مهاجرت معکوس است و در این زمینه توسعه اینترنت، تلفن ثابت و تقویت پوشش تلفن های همراه در مناطق روستایی ضرورت دارد.
 آقازاده از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست که نسبت به تقویت پوشش آنتن دهی اپراتورهای تلفن همراه در جاده های حوزه های استحفاظی استان مرکزی مساعدت کند.


دسته بندی

مدیر کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها