Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي استانداري: سومين نشست استانداران ادوار استان مركزي برگزار مي شود

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری گفت: نشست استانداران ادوار استان مرکزی برای سومین بار در دولت تدبیر و امید روز پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه در اراک برگزار می شود.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد:  این نشست  با حضور  17 نفر از استانداران ادوار گذشته استان مرکزی، رئیس و تعدادی از اعضای هیات رئیسه مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران ، معاونین پیشین استان که در استان های دیگر استاندار هستند و استانداران متولد این استان،  برای سومین بار در دولت تدبیر و امید در اراک برگزار می گردد.

وی بیان کرد:  برگزاری این نشست نقش مهمی در انتقال  تجربیات استانداران  ادوار  گذشته درسیاستگذاری های کلان و رفع مسائل و مشکلات  استان در حوزه های مختلف  دارد.

مصطفی عرب ابراز کرد: در نشست مشترکی با حضور  تعدادی از مدیران استان در حوزه های عمرانی و اقتصادی و استانداران ادوار استان درخصوص مسائل و مشکلات استان بحث و تبادل نظر می شود.

مدیر کل روابط عمومی استانداری تصریح کرد : نشست استانداران ادوار استان مرکزی به دعوت استاندار  و با همکاری مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران در اراک  برگزار می شود.

گفتنی است مجمع استانداران بعد از انقلاب از سال 83 کار خود را آغاز کرده و 200 استاندار عضو آن هستند. 
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها