Portal_background_image

با حضور وزير كشور؛ سه پروژه عمران شهري در اراك به بهره برداري رسيد

رحمانی فضلی وزیر کشور در آئین بهره برداری از پروژه های شهرداری اراک در جریان سی و دومین سفر کاروان تدبیر و امید ، گفت: بزرگترین مشکل مردم مسائل اقتصادی است و رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد تاکید دارند و آن را اولویت اول دولتمردان قرار داده اند.

رحمانی فضلی وزیر کشور اظهار داشت: امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی، حق بزرگ ملت ایران را بر مسوولین، حل مشکل اقتصادی می‌دانند و تاکید ایشان به اقتصاد مقاومتی برای رفع معضلات بیکاری، مشکلات اقتصادی و بالابردن توان کشور در عرصه‌های مختلف است.

وی افزود: مسوولین باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تمام توان خود را بر اجرای این فریضه مهم گذارند تا پرچم اقتصاد مقاومتی، جهاد و علم در کشور ایران برافراشته باشد.

وزیر کشور در ادامه سخنان خود گفت: خداوند سبحان را شاکریم که امروز توفیق حضور در استان مرکزی و شهر اراک را داشته باشیم و انصافاً مردم شهر اراک  استقبال با شکوهی از رییس جمهوری داشتند که جای  قدردانی دارد.

رحمانی فضلی ادامه داد: در شرایطی که منطقه پر از آشوب و فتنه می‌باشد و جان، مال و ناموس مسلمانان در خطر است این آرامش و امنیت در نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون امام و شهدا است، امامی که نظامی را بنیان‌گذاری کرد که به جای حکومت بر خاک و زمین، بر قلب‌ها، دل‌ها و جان‌ها حکومت کرد .

وزیر کشور افزود:در زمان حال نیز بر اساس اعتقادات دینی و ایمان قلبی با هدایت و رهبری ولی فقیه این حکومت در حال انجام وظیفه است و می‌توان گفت که نظام جمهوری اسلامی ایران استمرار حکومت مولای متقیان امام علی(ع) است.

رحمانی فضلی با اشاره به این مهم که هر کاری که در نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود از باب وظیفه و خدمتگزاری به مردم می‌باشد، خاطر نشان کرد: در نظامی که برخی از بالاترین داشته و ثروت خود؛ که همان جان می‌باشد، گذشته و قدم در راه دفاع از مملکت می‌گذارند، خدمتگزاری یک فریضه الهی با ارزش است و تمامی مسوولین می‌بایست در راه خدمتگزاری به مردم پرتوان و پر تلاش ظاهر شوند.

وزیر کشور ابراز کرد: برای بنده باعث افتخار است در میان شما که در استانی زندگی می‌کنید که چهره و شخصیت‌های با ارزش سیاسی و فرهنگی از امام راحل (ره) گرفته تا قائم‌مقام فراهانی، امیرکبیر، دکتر چمران و پروفسور حسابی که نمونه‌های ارزشمند تاریخ کشور هستند حضور دارم و تمامی تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد باید ادامه دهنده راه این بزرگواران باشد.

گفتنی است عملیات اجرایی پروژه زیرگذر  میدان امام حسن (ع) در هفته دولت 1394 و با  حضور وزیر اطلاعات آغاز شد و در مدت زمان کمتر از 11 ماه (بدون احتساب فصل زمستان به دلیل بارش برف و باران و سرمای شدید)، در اوایل آبان ماه سال جاری شاهد افتتاح پروژه مذکور توسط کاروان تدبیر و امید هستیم.

یادآور می گردد پروژه زیر گذر میدان امام حسن (ع) و پارکینگ طبقاتی ثنا با حضور وزیر کشور و با دستور رئیس جمهوری و به طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد و راه دسترسی به پارک شهید رجایی اراک نیز با حضور وزیر کشور به بهره برداری رسید.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها