Portal_background_image

سه واحد تولیدی و صنعتی با حضور معاون استاندار در زرندیه بهره برداری شد

 همزمان با ششمین روز از دهه فجر، سه واحد تولیدی و صنعتی عصر سه شنبه با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار در شهر صنعتی مامونیه زرندیه افتتاح و به بهره برداری رسید.

 نخستین واحد صنعتی افتتاح شده شرکت شیرین فراز زرندیه، تولید کننده قند بود که در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع با یک هزار متر زیربنای کارگاه احداث شده است.

این واحد تولیدی با 12 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده که فعالیت آن زمینه اشتغال 15 نفر را بطور مستقیم فراهم کرده است.

در این مجموعه هم اکنون روزانه 10 تن قند تولید می شود و در صورت تامین نقدینگی مورد نیاز این میزان به 50 تن در روز افزایش خواهد یافت.

دیگر واحد صنعتی افتتاح شده شرکت تولیدی ارتجاع صنعت ایرانیان تولید کننده فیلم استرچ بود که در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع با زیربنای یک هزار و 500 مترمربع احداث شده و هم اکنون زمینه اشتغال حدود 20 نفر را فراهم کرده است.

این واحد صنعتی که با حدود 30 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده، سالانه حدود دو هزار تن تولید دارد که علاوه بر تامین نیاز بازار داخل، امکان صادرات محصول تولیدی آن وجود دارد.

کارگاه خیاطی سری دوزی روستای حکیم آباد از دیگر واحدهای تولیدی افتتاح شده بود. این کارگاه نیز توسط یک فرد خیر با حدود 100 میلیون ریال سرمایه گذاری احداث شده و توانسته زمینه اشتغال 15 زن نیازمند را فراهم کند.

این کارگاه نیز با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) زرندیه و هیات امنای مسجد فاطمه الزهرا(س) روستای حکیم آباد دایر شده است.

شهرستان زرندیه دارای 3 شهرک صنعتی مامونیه، زاویه و پرندک است که حدود 130 واحد تولیدی و صنعتی فعال در آنها واقع شده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه















  مطالب اختصاصی




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها