Portal_background_image

استاندار در بازديد از زندان اراك: سه هزار مترمربع به فضاي اداري ، فرهنگي و ورزشي زندان اراك افزوده شده است

آقازاده استاندار مرکزی دربازدید از زندان مرکزی اراک، گفت: سه هزار مترمریع در سال های اخیر به فضای اداری ، فرهنگی و ورزشی زندان اراک افزوده شده تا شرایط نگهداری و ملاقات خانواده ها مناسب تر شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: مکان مناسب برای ملاقات زندانیان با خانواده آنان استاندارد سازی شده است.

وی اظهار داشت: امکانات فرهنگی، ورزشی و اقامتی زندان مرکزی اراک برای افراد ساکن در این ندامتگاه و ملاقات خانواده بهبود داده شده است.

استاندار مرکزی گفت: فضایی برای فعالیت‌های چند منظوره زندانیان اراک به وسعت یکهزار و ۵۰۰ در حال ساخت است که قول مساعد برای تکمیل و بهره برداری از آن داده شده است.

آقازاده افزود: بهره گیری از خدمات زندانیان در امور اجرایی ساخت و ساز، عمرانی زندان و افزایش مهارت آنان با هدف کسب فن برای کمک به معیشت خانواده پس از آزادی در این ندامتگاه در حال انجام است.

وی با اشاره به برنامه های اداره کل زندانهای استان در راستای تامین امنیت اجتماعی و اقدامات اصلاحی و تربیتی زندانیان، اظهار کرد: اجرای طرحهای بازدید شده با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب در بازه زمانی کوتاه نشان از مدیریت صحیح منابع و زمان در این اداره کل دارد  و همکاری و همراهی مجموعه قضایی استان  نیز  زمینه لازم را برای تحقق این امر فراهم نموده است.

استاندار مرکزی از اقدامات و تلاش های مدیریت و کارکنان اداره کل زندانهای استان  بویژه  در برگزاری دوره های کار آفرینی و مهارت آموزی، کارگاه های آموزش شغلی و خدمات فرهنگی، تربیتی ، بهداشتی و… به منظور بازگشت سلامت زندانیان به جامعه تقدیر نمود .        

گفتنی است  استاندار مرکزی به همراه تعدادی از مسئولین استان از پروژه در حال احداث سوله ورزشی زندان مرکزی و طرح های اجرا شده آشپزخانه صنعتی و قرار گاه مرکزی اردوگاه کاردرمانی استان و سردخانه ۲۵ تنی زندان مرکزی بازدید نمود.               
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها