Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي؛ سه طرح عمراني در مامونيه بهره‌برداري شد

استاندار مرکزی در آیین بهره‌برداری از این طرح ها با تقدیر از اقدامات مدیریت شهری مامونیه، اظهار داشت: احداث کمربندی‌های اطراف شهر باعث توسعه مامونیه می‌شود.

کمربندی‌های شمالی و جنوبی و چهار واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهر مامونیه با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.

 با تکمیل این کمربندی‌ها عبور کامیون و ماشین‌های سنگین از درون شهر مامونیه به مسیر جدید منتقل شد و بدین ترتیب بار ترافیکی درون شهری مامونیه کاهش یافت.

«سیدعلی آقازاده» افزود: مامونیه، شهری در مسیر توسعه است و با وجود صنایع پرشمار از نقاط مهاجرپذیر استان مرکزی است که باید متناسب با رشد جمعیت نسبت به ایجاد زیرساخت های لازم اقدام شود.

وی اظهار امیدواری کرد که این طرح ها در راستای اشتغال و توسعه شهری مامونیه موثر باشد.

استاندار مرکزی همچنین از اقدام خانواده شرف از خیران مدرسه ساز بابت مساعدت در ساخت یک باب واحد آموزشی ۱۲ کلاسه قدردانی کرد.

این واحد آموزشی قرار است با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی در شهر مامونیه احداث شود که آغاز عملیات عمرانی با حضور استاندار  مرکزی آغاز شد.

به گفته شهردار مامونیه برای اجرای طرح کمربندی جنوبی در مجموع ۹۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
«عبدالعظیمی» افزود: طول مسیر این کمربندی ۲ هزار و ۸۰۰ متر است و زمان اجرای طرح نیز سه ماه طول کشید.

وی همچنین در مورد کمربندی شمالی شهر مامونیه که امروز به بهره‌برداری رسید، گفت:این پروژه نیز به طول یک هزار و ۴۵۰ متر با اعتبار ۵۲ میلیارد ریال احداث شده است.

بهره‌برداری از پیاده راه خیابان امامزاده سیدمنصور شهر مامونیه، افتتاح مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره)، آغاز عملیات اجرایی یک باب مدرسه خیرساز، افتتاح سه طرح صنعتی و ۳ طرح خدماتی از جمله برنامه‌های سیدعلی آقازاده در سفر به شهرستان زرندیه است.

طرح های بهره‌برداری شده و یا آغاز عملیات پروژه‌های جدید در روز جاری در چارچوب پروژه‌های هفته دولت قرار دارد که توسط نماینده عالی دولت در استان مرکزی به بهره برداری رسیدند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها