Portal_background_image

با حضور استاندار؛ سه طرح عمراني، ورزشي و خدماتي در ساوه بهره برداري شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی همزمان با هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، سه طرح عمرانی، ورزشی و خدماتی در ساوه به بهره برداری رسید.

 این طرح ها شامل بهره برداری از سالن ورزشی مجتمع تفریحی امام خمینی ( ره)، کارخانه پردازش پسماند،  و بلوار و فضای سبز روستای احمد آباد است. همچنین عملیات اجرایی خانه کودک و نوجوان شهر ساوه با حضور استاندار مرکزی آغاز شد .

سالن ورزشی چندمنظوره 2000 نفری، امام (ره) در شهرستان ساوه در زمینی به مساحت 2280 متر مربع، شامل 1800 متر مربع زیربنای سالن ورزشی و 480 متر مربع زیربنای ساختمان مجموعه های اداری و خدماتی، احداث شده و به بهره برداری رسیده است. برای بهره برداری از این سالن ورزشی 35 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل اعتبارات داخلی شهرداری ساوه تامین شده است. با بهره برداری از این سالن ورزشی چندمنظوره برای 25 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است. عملیات ساخت این سالن ورزشی چندمنظوره از سال 1393 آغاز شده و در دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده است.

کارخانه پردازش پسماند در شهرستان ساوه در زمینی به مساحت 100 هکتار و زیربنای 2350 متر مربع احداث شده و به بهره برداری رسیده است.این کارخانه انواع زباله و پسماند خشک را از تر جدا سازی می کند و قادر است روزانه 250 تن زباله را پردازش کند. برای احداث و بهره برداری از این کارخانه 60 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل اعتبارات داخلی شهرداری ساوه تامین شده است. با احداث و بهره برداری از این کارخانه برای 30 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است.

بلوار معصومیه روستای احمدآباد در شهرستان ساوه به طول 1100 متر و عرض 24 متر است که برای اجرا و بهره برداری از آن 2400 متر مکعب خاکبرداری و 2400 متر مکعب خاکریزی انجام شده و یکهزار تن نیز آسفالت ریزی انجام شده است. برای بهره برداری از این بلوار در مجموع 10 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی تامین شده است.

عملیات اجرایی احداث خانه کودک و نوجوان شهرستان ساوه نیز با حضور استاندار مرکزی آغاز شد،این خانه قرار است در زمینی به مساحت 3300 متر مربع در 3 طبقه احداث شود و ظرف مدت یک سال و 6 ماه به بهره برداری برسد.

این خانه که مجهز به تمامی امکانات خواهد بود، برای شیرخوارگان، کودکان و نوجوانان بی سرپرست احداث خواهد شد. برای احداث و بهره برداری از خانه کودک و نوجوان شهرستان ساوه، 5 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که این میزان اعتبار از محل منابع شرکت کاریزان خودرو به صورت خیرساز تامین خواهد شد.

استاندار مرکزی در آیین بهره برداری از این طرح ها در مجتمع ورزشی امام خمینی (ره) شهر ساوه، افزود: خدمتگزاری صادقانه به مردم نعمتی است که به خادمان ملت و مسئولان اجرایی اعطا شده است.

محمود زمانی قمی گفت: نباید در بازگو کردن طرح ها و خدمات انجام شده اغراق کرد و واقعیات امر را برای مردم بازگو کرد.

***دیدار استاندار مرکزی با خانواده شهید سید علی موسوی در شهرستان ساوه

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی استاندار مرکزی با خانواده شهید سید علی موسوی در شهرستان ساوه دیدار کرد.این شهید والامقام در 16 تیر ماه سال 1343 در شهرستان ساوه متولد شد و در 27 آذر ماه سال 1361 نیز در سن 18 سالگی در سقز کردستان به شهادت رسید.

گفتنی است استاندار مرکزی در بدو ورود به شهرستان ساوه با حضور در مزار شهدا در آستان مقدس سید علی اصغر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها