Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي : سفراي جمهوري بلغارستان و عراق به استان مركزي سفر مي كنند

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: سفیر جمهوری بلغارستان روز سه شنبه سیزدهم مهرماه و سفیر جمهوری عراق روز پنجشنبه پانزدهم مهر ماه به استان مرکزی سفر می کنند.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: سفرای جمهوری بلغارستان و عراق با هدف بازدید از اولین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران، آشنائی با توانمندی های اقتصادی استان و همچنین حضور در نشست مشترک با فعالین اقتصادی  به استان مرکزی سفر می کنند.

وی بیان کرد: سفیر جمهوری بلغارستان در سفر دو روزه خود به استان مرکزی  در روز سه شنبه ضمن حضور در مراسم افتتاحیه و بازدید از نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران در نشست خبری که در محل میز خبری نمایشگاه برگزار می شود نیز حضور خواهد یافت.

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری تصریح کرد: سفیر جمهوری بلغارستان  در دومین روز از سفر خود به استان مرکزی (چهارشنبه)،  دیدار با استاندار مرکزی، نشست با فعالین اقتصادی و بازدید از کارخانه های ایرالکو، آلومرول و  لجور را در برنامه دارد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری با اشاره به سفر دو روزه سفیر​جمهوری عراق به استان مرکزی نیز گفت: سفیر جمهوری عراق در روز پنجشنبه ضمن دیدار با استاندار مرکزی و شرکت در نشست با فعالین اقتصادی از نمایشگاه  بین المللی آلومینیوم ایران بازدید و در نشست خبری که در محل میز خبری این نمایشگاه برگزار می شود ، حضور خواهد یافت.

عرب خاطر نشان کرد: بازدید از کارخانه های ایرالکو، آلومرول و لجور و حضور در مراسم اختتامیه نمایشگاه آلومینیوم ایران برنامه دومین روز از سفر  سفیر جمهوری عراق به استان مرکزی است.​

 

 

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها