Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی: دستگاه های اجرایی اقدامات خود را در زمینه اقتصاد مقاومتی ارائه نمایند

حسن بیگی در جلسه ستاد پشتیبانی از اردوهای هجرت که در محل استانداری برگزار شد گفت: دستگاه‌های اجرایی اقدامات انجام شده در زمینه اقتصاد مقاومتی را مستندسازی و ارائه نمایند.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی با یادآوری 29 بهمن ماه و ابلاغ راهبردهای اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: اجرای این سیاست ها با توجه به شرایط حساس کشور راهکار اساسی رسیدن به توسعه همه جانبه در کشور است.

وی بیان کرد: در استان مرکزی هم سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان سند بالا دستی مورد توجه قرار گرفته و فعالیت های خوبی در این زمینه به انجام رسیده است و بعنوان استان  مطرح در زمینه اقتصاد مقاومتی  می باشد.

سرپرست استانداری مرکزی با اشاره به تشکیل کمیته هایی برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستگاه های اجرایی، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید اقدامات خود را در زمینه اجرای این سیاست ها مستند سازی و به معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری ارائه کنند تا نقاط قوت و ضعف آن مورد بررسی قرار گیرد.

حسن بیگی گفت: باید اقدامات و تلاش‌های مسئولان برای مردم قابل درک و ملموس باشد، چرا که انقلاب اسلامی ماهیتی مردمی دارد.

 سردار حزنی فرمانده قرارگاه سازندگی کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز اظهار کرد: از محل اعتبارات قرارگاه مرکزی محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا کنون 125 پروژه در این استان اجرا شده است که ساخت 37 مسجد، سه گلزار شهدا، 25 خانه عالم، یک باب خانه کشاورزی، یک باب خانه بهداشت، پنج مجموعه ورزشی روباز، سه مورد پروژه آبرسانی و... بخشی از این پروژه‌ها به شمار می‌رود.

وی با اشاره به قرارداد تعهد شده میان قرارگاه سازندگی قرب کوثر با سپاه روح‌الله استان مرکزی به ارزش یک میلیارد و 850 میلیون تومان عنوان کرد: در جهت محرومیت‌زدایی یک میلیارد و 600 میلیون تومان تا به امروز به حساب سپاه استان واریز شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی  کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به قرارداد 797 میلیون تومانی با گروه‌های مردمی افزود: از این میزان 767 میلیون تومان به حساب آنها واریز شده است.

وی افزود: در مجموع دو میلیارد و 683 میلیون تومان در استان مرکزی تعهد شده بود که از این میزان دو میلیارد و 403 میلیون تومان تاکنون پرداخت شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی کوثر به گروه‌هایی که با قرارگاه سازندگی قرب کوثر در انجام پروژه‌ها همکاری می‌کنند اشاره کرد و گروه‌های تخصصی و مؤسسات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، نیروی زمینی، دریایی، هوا و فضا، قرارگاه‌های عملیاتی و سپاه‌های استانی سراسر کشور، گروه‌های جهادی و دانشجویی، طلاب و دانش‌آموزی و گروه‌های مردمی را از جمله این گروه‌ها برشمرد.

در این جلسه سردار حزنی با اهدای لوح تقدیر از همکاری های سرپرست استانداری مرکزی با سپاه روح الله تجلیل کرد و همچنین سرپرست استانداری مرکزی نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات فرمانده قرارگاه قرب کوثر در حمایت و پشتیبانی از سپاه روح الله برای بهره برداری از 125 پروژه عمرانی در نقاط مختلف استان مرکزی تقدیر نمود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها