Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی در بدو ورود به شهرستان خنداب در گلزار شهدای روستای اناج حضور یافت و با دو خانواده شهید دیدار کرد

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی در بدو ورود به شهرستان خنداب با حضور در گلزار شهدای روستای اناج به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و با دو خانواده شهید دیدار نمود.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی با ورود به شهرستان خنداب در ورودی روستای اناج مورد استقبال فرماندار و مسئولین محلی این شهرستان قرار گرفت.

وی با حضور در گلزار شهدای روستای اناج به مقام شامخ شهیدان ادای احترام  کرد.

سرپرست استانداری مرکزی در سفر یک روزه خود به شهرستان خنداب با خانواده شهید رضا رستمی و شهید سید مجتبی محمدی نیز دیدار و گفتگو کرد و با اهدای لوح از خانواده این شهیدان تجلیل نمود.

حسن بیگی در دیدار با خانواده شهدا در روستای اناج، اظهار کرد: خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند و مسئولان و مدیران دیدار با خانواده شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا را باید جزو اولویت های برنامه های خود قرار دهند.

شهید« رضا رستمی » در سال 1342 در روستای اناج متولد شد و در آذر ماه سال 63 در منطقه اسلام آباد غرب به درجه رفیع شهادت نائل آمد همچنین شهید« سیدمجتبی محمدی » نیز در سال 1346 در این روستا به دنیا آمد و در سال 1365 در عملیات کربلای پنج در شلمچه به مقام والای شهادت دست یافت.

گفتنی است در این دیدار مشاور و مدیر کل حوزه استاندار، مدیر کل روابط عمومی استانداری، فرماندار شهرستان خنداب و  جمعی از مدیران استان حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها