Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی بر حمایت بانک های استان از واحدهای تولیدی تأکید کرد

حسن بیگی صبح امروز در جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان که در محل استانداری برگزار شد بر حمایت بانک های استان از واحدهای تولیدی تأکید کرد و گفت: مدیران بانک ها مشاور و راهنمای اقتصادی تولیدکنندگان باشند.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی با تأکید بر حمایت مدیران بانک ها از واحدهای تولیدی، اظهار کرد: مدیران بانک های استان باید مشاور و راهنمای اقتصادی تولید کنندگان باشند و روند دریافت تسهیلات را پیگیری نمایند تا شاهد افزایش صادرات و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باشیم.

حسن بیگی تصریح کرد: در حال حاضر و با شرایط اقتصادی موجود در کشور تولید کنندگان و واحدهای تولیدی با مشکلات بسیاری روبرو هستند که قطعاً بانک ها می توانند یاریگر آنان باشند.

سرپرست استانداری مرکزی اظهار کرد: باتوجه به اینکه استان مرکزی صنعتی است و دارای ظرفیت های خوبی در بخش کشاورزی و گردشگری نیز می باشد لذا می طلبد مدیران دستگاه های اجرایی و بانک ها برای رشد و توسعه استان تلاشی مضاعف داشته باشند.

وی فعال شدن واحدهای تولیدی را گام مؤثری در جهت ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت: رشد و توسعه  و رفع مشکل بیکاری مستلزم انجام برنامه ریزی و اعمال مدیریت جهادی برای واحدهای تولیدی استان است.

حسن بیگی با  اشاره به شرایط اعطای تسهیلات ارزی بانک ها، خاطر نشان کرد: سرمایه گذاران اگر از  عملکرد خود اطمینان داشته باشند قطعاً می توانند از این اعتبارات به بهترین نحو استفاده کنند.
گفتنی است در این جلسه عملکرد تسهیلات ریالی و ارزی صندوق توسعه ملی در سال 93 توسط مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مرکزی ارائه شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها