Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تأکید کرد

حسن بیگی در مراسم افتتاح کتابخانه عمومی روستای کردیجان با تأکید بر ضرورت حفظ آرمان ها، ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، مردم را به حضور گسترده، پرشور و حماسی در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن دعوت کرد.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی  با تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمائی 22 بهمن ، اظهار کرد: مردم ما باید با حضور پرشور و گسترده در راهپیمائی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار که هنوز هم از حربه تحریم و تهدید استفاده می کند، بزنند.

سرپرست استانداری مرکزی  با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به مباحث کتاب و کتب خوانی و همچنین علم آموزی توجه ویژه ای صورت گرفت بطوریکه امروز در کشور ما 4 میلیون و 700 هزار دانشجو در مقاطع مختلف مشغول تحصیل هستند که این از برکات انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: در این ایام باید یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس  را گرامی بداریم  و به دسترسی خانواده شهدا برویم چرا که خانواده شهدا نیز در پیروزی انقلاب اسلام و هشت سال دفاع مقدس حضور موثری داشتند و همواره یاور امام (ره) بودند.

گفتنی است در این مراسم نماینده مردم شهرستانهای آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل روابط عمومی استانداری ، فرماندار شهرستان تفرش و جمعی از مدیران حضور داشتند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها