Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی با معاون وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد

 

در دیدار حسن بیگی با کشاورزیان معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور که در محل استانداری انجام شد، مسایل و مشکلات جاده ای استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی  در این دیدار با اشاره به  اینکه شرکت هپکوی اراک از شرکت های با سابقه در تولید ماشین آلات راهداری و راهسازی است، اظهار کرد: این شرکت یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات راهداری و راهسازی است که از ظرفیت های آن می توان در زمینه بازسازی و نوسازی ماشین آلات راهداری کشور  استفاده کرد.

معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور نیز با اشاره به سابقه 40 ساله شرکت هپکو در زمینه نوسازی ناوگان راهسازی، عنوان کرد: از آنجا که استفاده از توانمندی و ظرفیت های  داخلی کشور همواره مورد تأکید بوده است در این راستا در سال 94 نوسازی و بازسازی ماشین آلات راهداری کشور به شرکت هپکوی اراک واگذار می گردد  و۳۴  گریدر از این شرکت خریداری می شود.

همچنین در این دیدار در خصوص روکش آسفالت ها و زیرسازی جاده های استان مرکزی بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید برای رفع مشکلات این بخش مساعدت شود.

گفتنی است کشاورزیان معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای کشور از  جاده های شهرستان های ساوه، زرندیه، تفرش، آشتیان، فراهان، اراک، خمین، محلات و دلیجان بازدید کرد.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها