Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی: اقتصاد مقاومتی راهکار مقابله با جنگ اقتصادی است

حسن بیگی در چهارمین جشنواره سرباز جوان که در محل فرماندهی سپاه روح الله استان برگزار شد، گفت: تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مهمترین راهکار مقابله با جنگ اقتصادی است.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی با بیان اینکه امروز جنگ ما جنگ اقتصادی است، ابراز کرد: دشمنان ایران اسلامی، همه قدرت و توان خود را در جبهه نبرد اقتصادی علیه کشور ما بکار گرفته اند که مهمترین راهکار مقابله با آن، تحقق سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به صورت عینی، عملی و اجرایی است.

حسن بیگی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در عرصه سازندگی و فرهنگی نیز خدمات ارزنده ای داشته است، افزود: این نهاد در حال حاضر در سنگر جنگ اقتصادی نیز با ایجاد طرح ها ی مختلف توانسته است نقش تعیین کننده ای در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب ایفا کند.        
حسن بیگی گفت: اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ریاضتی و بستن مرزها نیست بلکه نگاه به اقتصاد درون گرا و تکیه بر توانایی های کشور است تا در صورت بروز مشکلات، بتوان به آسانی و با کمترین تنش بحران را پشت سر گذاشت.

وی ابراز کرد: جمهوری اسلامی ایران به برکت رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری، حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب و هوشیاری نظامی سپاه، ارتش و همه کسانی که وظیفه حفظ و حراست از مرزهای انقلاب اسلامی را بر عهده دارند، در میان کشور های منطقه به جزیره امنی تبدیل شده است.     

وی ادامه داد: سپاه پاسداران به فرمان و با فکر و تدبیر امام خمینی(ره) شکل گرفت که امروز آثار و برکات فراوانی را در پیشبرد برنامه ها و اهداف نظام برعهده دارد.       

سرپرست استانداری استان مرکزی بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان که گمان می کردند ملت ایران توانایی پاسداری و حراست از این دستاورد عظیم تاریخ را ندارند با ایجاد توطئه در گوشه و کنار کشور به فکر بر اندازی نظام افتادند اما در بازه زمانی کوتاه به برکت سرمایه های هوشیاری مردمی متوجه اشتباه خود شدند.        

حسن بیگی ادامه داد: سپاه پاسداران با تولد جمهوری اسلامی ایران بلافاصله تشکیل شد و از همان سال های اول توانست توطئه های گروهک های تروریستی را که قصد داشتند کشور را به قسمت های مختلف تقسیم کنند، خنثی کند.     

گفتنی است در این مراسم فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز مطالبی را بیان کرد و از سه خانواده شهید سرباز و 29 نفر از سربازان و کارکنان برتر سپاه روح الله استان مرکزی تقدیر شد.

همچنین حسن بیگی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرمانده سپاه روح الله از بخش های مختلف مجتمع درمانی فوق تخصصی ثارالله سپاه روح‌الله استان مرکزی از جمله اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، آندوسکوپی، کولونوسکوپی و فیزیوتراپی نیز بازدید نمود.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها