Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی از مصدومان حادثه پالایشگاه شازند عیادت کرد

حسن بیگی صبح امروز در جریان عیادت از مصدومان حادثه پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند در بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهر اراک بر رسیدگی مطلوب و استفاده از تمام امکانات حوزه بهداشت و درمان استان و وزارت نفت در روند درمان مصدومان این حادثه تأکید کرد.

سرپرست استانداری مرکزی به اتفاق مدیرکل روابط عمومی استانداری، مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، مدیر عامل پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند و رئیس بیمارستان امیرالمومنین(ع) با حضور در این بیمارستان، ضمن عیادت از مصدومان این حادثه در جریان روند درمان آنها قرار گرفت.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی با بیان اینکه مسئولان استان از هیچ کمکی برای روند درمانی و شناسایی علت و مسبب این حادثه دریغ نکنند، گفت: برای بهبود و معالجه مصدومان این حادثه باید تمام امکانات موجود بکار گرفته شود و شرایط و امکانات لازم برای درمان حادثه دیدگان فراهم گردد.

وی همچنین با خانواده حادثه دیدگان نیز گفتگو کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و ضمن صدور دستور ویژه برای رسیدگی مطلوب به وضعیت مصدومان حادثه پالایشگاه امام خمینی(ره) تصریح کرد: مسئولان سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی در ساعات اولیه بر بالین مصدومان در بیمارستان حاضر شدند و با کمک مدیران پالایشگاه پیگیر علت شناسی و روند ارزیابی تخصصی و فنی حادثه هستند.

سرپرست استانداری مرکزی از مردم خواست تا برای بهبود و بازگشت سلامتی کامل حادثه دیدگان دعا کنند.

گفتنی است بر اثر تصاعد گاز در یکی از بخش های پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند به هنگام اورهال، پنج نفر از کارکنان آن بر اثر استنشاق گازهای سمی روانه مرکز درمانی امیرالمومنین(ع) شهر اراک شدند که حال عمومی دو مصدوم این حادثه مناسب است و یک نفر از آنها نیز از بیمارستان مرخص شده است و سه نفر دیگر هم تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها