Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی از حضور چشمگیر و آگاهانه مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی نمود

حسن بیگی همگام با مردم شریف استان در راهپیمائی روز ۲۲ بهمن شرکت نمود، ایشان که در صفوف به هم فشرده مردم شهید پرور شهر اراک حضور یافته بود، شرکت مردم شریف استان در راهپیمائی 22 بهمن را بزرگ و با شکوه خواند و از حضور آگاهانه و چشمگیر مردم در این جشن ملی و مذهبی تشکر و قدردانی نمود.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی اظهار کرد: بار دیگر مردم شریف و ولایتمدار استان مرکزی، دوشادوش ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی با حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال افتخار آفریدند و برگ زرین دیگری را بر سی و ششمین صفحه کتاب تاریخ انقلاب اسلامی نگاشتند.

وی افزود: این حرکت مردمی نشانگر تصویر بی‌بدیلی از وحدت، همبستگی، هوشمندی و بیداری مردمی است که موجبات حفظ و تثبیت و تقویت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.

حسن بیگی در پایان خاطر نشان کرد: اینجانب از حضور حماسی و پرشور همه آحاد مردم شریف استان مرکزی در راهپیمائی سراسری یوم‌ الله 22 بهمن که موجب تداوم اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی شده است تقدیر و تشکر فراوان نموده و از درگاه حضرت حق دوام توفیق و سلامت مقام معظم رهبری و بهروزی و پیروزی شما مردم صبور، فهیم و فرهیخته  استان را مسئلت دارم.

گفتنی است معاونین و مشاورین استانداری مرکزی، فرماندار شهرستان اراک و جمعی از مدیران، سرپرست استانداری مرکزی را در این راهپیمایی همراهی نمودند.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها