Portal_background_image

سرپرست استانداری مرکزی: از اولویت های مهم دولت تدبیر و امید بررسی مشکلات مردم از نزدیک است

حسن بیگی صبح امروز در ملاقات عمومی که در محل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری برگزار شد، بررسی مشکلات مردم از نزدیک را از اولویت های مهم دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: برگزاری ملاقات های عمومی و رسیدگی به مشکلات مردم از وظایف اصلی و اولویت‌دار مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان است.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی اظهار کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی موظفند تا بخشی از وقت خود را برای انجام ملاقات عمومی با مردم و رسیدگی جدی به مشکلات آنان اختصاص دهند.

وی بیان کرد: بررسی مشکلات مردم از نزدیک باعث بهتر مطرح شدن مسائل و مشکلات و همچنین تسریع  در اتخاذ تصمیم مناسب می شود و نقش مهمی در رفع مشکلات آنان دارد.

سرپرست استانداری مرکزی با بیان اینکه در انجام فعالیت های صنعتی باید سلامت و زندگی مردم مورد توجه قرار گیرد، افزود: در کنار اشتغال و تولید باید به سلامت و زندگی مردم نیز توجه شود.

گفتنی است در این ملاقات سرپرست استانداری مرکزی مشکلات 6 نفر از شهروندان استان درخصوص مسکن معلولین، معدن شن و ماسه، آلودگی معدن سرب و روی شهرستان خمین، تعویض خطوط لوله جهت افزایش حجم گاز(شرکت پیمان پروفیل)، بیمه کشاورزان و صدور مجوز موقت برای کارگاه لوله های پلی اتیلن را مورد بررسی قرار داد و تصمیماتی اتخاذ نمود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها