Portal_background_image

سرپرست استانداري مركزي بر لزوم برنامه‌محوري در امر مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد

حسن‌بيگي صبح امروز در جلسه اعضاي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان که در محل استانداری برگزار شد،ضمن تبیین برنامه ها و اولویت های این شورا در سال 94، گفت: برنامه‌محوری و تلاش در جهت اجتماعی نمودن امر مبارزه با مواد مخدر باید سرلوحه کار مسئولین استان باشد.

حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی اظهار کرد: دستگاه هاي عضو شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان باید برنامه هاي اثربخش و كاربردي خود  را براي سال 94 تدوين و به دبیرخانه این شورا ارسال نمایند.

وی بیان کرد: وزير كشور بخشنامه ای را در این راستا ابلاغ كرده است و اعضاي این شورا موظف به اجراي آن مي‌باشند که بعضی از موارد جنبه ملی و کشوری دارد و مفاد استانی باید احصا شود و برای اجرا و تحقق آنها برنامه ریزی صورت بگیرد.

حسن بیگی افزود: مبناي کار دستگاه‌هاي اجرايي ذيربط در زمینه مبارزه با مواد مخدر، برنامه‌ريزي بر اساس اين ابلاغيه است.

سرپرست استانداری مرکزی بر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر نیز تأکید کرد و گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند راهکار اجتماعی و همراهی مردم است و به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند و سازمان های مردم نهاد، دانشگاه ها و اداره کل آموزش و پرورش باید در این زمینه تلاش مجدانه ای داشته باشند.

وی بیان کرد: بسيج سازندگي سپاه روح‌الله استان در راستاي اعطاي تسهيلات به معتادان بهبود يافته و ايجاد شغل براي آنان اعلام آمادگي كرده است كه از اين فرصت بايد به بهترين نحو استفاده شود.

حسن بیگی بر اجرای مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تأکید کردو گفت: مصوبات اجرایی نشده سال قبل در این حوزه باید با جدیت پیگیری شود و مشکلات پیش روی آن ها رفع شود.

سرپرست استانداری مرکزی با بیان اینکه حضور مدیران و مسئولین در جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر الزامی است، خاطر نشان کرد: عدم حضور مسئولان و اعضای شوراي هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در این جلسات تصميم‌گيري براي رفع مشكلات را سخت‌تر مي‌كند.

گفتنی است در این جلسه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با  مواد مخدر استان گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط این شورا در سال 93 ارائه کرد و اعضای شورا نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها