Portal_background_image

سرپرست اداره کل روابط عمومی: حمایت از نشریات محلی اولویت اصلی می باشد

به گزارش روابط عمومی عرب طی گفتگویی با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: حمایت از نشریات محلی از اولویت های اصلی استانداری می باشد.

مصطفی عرب افزود: در راستای حمایت از نشریات محلی این اداره کل خرید 40-50 نسخه از هر چاپ  را در دستور کار خود قرار داده است که اگر این امر سرلوحه کار همه دستگاهها و سایر بخشهای عمومی و غیر دولتی نیز قرار بگیرد می تواند بخشی از مشکلات مالی نشریات را مرتفع نماید.

سرپرست اداره کل روابط عمومی با اشاره به لزوم تامين بخشی از هزينه مطبوعات محلي از طريق چاپ آگهي و رپرتاژ، گفت: انتظار جدي ما از دستگاه‌هاي اجرايي اين است كه گزارش عملكرد خود را از طريق مطبوعات محلي به مردم اطلاع رساني كنند تا مردم از خدمات دولت بيش از پيش مطلع شوند.

وی با تاکید بر اینکه ادارات بايد در دادن آگهي و رپرتاژ انصاف و عدالت را رعايت كنند، تصريح كرد: مدیران دستگاههای اجرایی، بانکها و صنایع  باید تقسيم عادلانه آگهي‌ها و رپرتاژها را بين نشریات محلي در دستور کار خود قرار دهند، ضمن اینکه معنی عدالت این نیست که به همه نشریات به یک اندازه کمک شود، بلکه حمایت می بایست براساس شاخص های کیفی و مولد بودن باشد.

عرب با تاکید به اهمیت کیفیت در مطبوعات، گفت: مطبوعات باید تولیدی کار کنند تا اینکه بخواهند همه مطالب خود را از منابع دیگر استفاده کنند که این مهم در بحث خرید مطبوعات و استفاده از آنها تاثیر گذار است.

سرپرست اداره کل روابط عمومی درخصوص نشست مدیران مسئول و سردبیران مطبوعات با استاندار، بیان کرد: این نشست و مصاحبه مطبوعاتی به صورت فصلی ادامه خواهد یافت و همچنین مصاحبه اختصاصی استاندار نیز از سال آینده به صورت ماهیانه در دستورکار قرار خواهد گرفت.

وی گفت: بازدید از مطبوعات با تاکید استاندار انجام شده است و هر هفته مسائل و مشکلات یک هفته نامه از نزدیک مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد و این روند در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها