Portal_background_image

سرپرست اداره کل روابط عمومی: ایام نوروز فرصت مناسبی جهت شناساندن قابلیت ها و ظرفیت های استان است

سرپرست اداره کل روابط عمومی صبح امروز گفت: ایام نوروز فرصت مناسبی جهت شناساندن قابلیت ها و ظرفیت های استان بالاخص در حوزه گردشگری است.

مصطفی عرب در راستاي امر تبليغات و اطلاع رساني و شناساندن قابليتها و ظرفيتهاي گردشگري استان به مسافران نوروزي سال1393، تاکید کرد: از آرم واحد طراحي شده در زمينه بنرها باید استفاده کرد و همچنين به جهت جلوگيري از آلودگي بصري، بنرها باید به صورت يكپارچه و همراه با نظم خاص مستقر گردند.

وی افزود: با توجه به همزمانی عید نوروز و ایام فاطمیه در برگزاری برنامه های نوروز باید حرمت این ایام نگه داشته شود و طراحی بنر ها و فضاسازی شهری در ایام نوروز متناسب با ایام فاطمیه صورت پذیرد.

سرپرست اداره کل روابط عمومی ادامه داد: جهت اطلاع رساني مناسب به همشهريان،هم استانيها و مسافران نوروزي ارتباط مستمر با صدا و سیمای استان حفظ شود.

 عرب عنوان کرد: اطلاعات تماس مورد نياز مسافران نوروزي در قالب بنر و بروشور به تعداد لازم تهيه و در مكانهاي مناسب از قبل تعیين شده نصب و توزيع گردد.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد خدمات سفرهای استان به منظور اطلاع رساني جاذبه هاي گردشگري استان اظهار کرد: در این راستا باید با پخش برنامه ها  و تولید كليپ ها، تهیه و توزیع اقلام تبلیغاتی به معرفي جاذبه ها و ظرفيت هاي گردشگري استان پرداخته شود.

وی با اشاره به استفاده از ظرفيتهاي سازمانهاي مردم نهاد در موضوع اطلاع رساني و راهنمايي مسافران نوروزي، تصریح کرد: در مبادي ورودي و محلهاي پر تردد به منظور استقرار پايگاههاي اطلاع رساني و پاسخگوئي به سوالات مراجعان باید برنامه ريزي صورت گیرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها