Portal_background_image

استاندار مركزي؛ ساوه به شهري براي تولد ايده هاي نو و خلاق تبديل شده است

زمانی قمی استاندار مرکزی در نخستین همایش برندینگ شهری، گردشگری وپروژه های محرک توسعه که با حضور رستمی معاون وزیر ورزش و جوانان در ساوه برگزار شد، بر ظرفیت بالای شهرستان ساوه برای تبدیل شدن به پایلوتی برای اجرای ایده های نو تاکید کرد.

استاندار مرکزی اظهار کرد: تاریخ پر فراز و نشیب ایران پر از نمادهای بزرگ و ارزشمندی است که شهرستان ساوه با بهره گیری از تمدن، فرهنگ، صنعت و کشاورزی به عنوان یکی از برندهای شاخص ایران مطرح است.

زمانی قمی بیان کرد: صاحبان اندیشه و تفکر خلاق باید به تولید برندهایی نودر عرصه های مختلف این کشور برای نسل های آینده اهتمام بورزند.
وی ادامه داد: برند سازی مدیریت شهری امروز به عنوان یکی از کارآمدترین رویکردهای توسعه در دولتها مورد تاکید قرار گرفته که روند شتاب بخشی در توسعه متوازن را نیز تسهیل می کند.
استاندار مرکزی تصریح کرد: کشور در آستانه تحولی نو و با رویکردی متفاوت پذیرای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی که توسعه و تثبیت برندینگ می تواند عاملی برای افزایش میزان سرمایه گذاری ها باشد.

زمانی قمی همچنین با اشاره به ایام فاطمیه ضمن تسلیت این ایام گفت: اگر حقیقت غدیر متجلی می شد بشریت بسیاری از کجروی ها و مسیرهای نادرست را شاهد نبود، اما آن حقیقت به انزوا گرایید و محنت بزرگی که همانا شهادت حضرت زهرا(س) بود در دل مسلمانان نشست.

وی از حضرت زهرا(س) به عنوان بانوی با فضیلت و الگوی تمام عیار جامعه بشری بویژه زنان یاد کرد.

محمد‌رضا رستمی  معاون وزیر ورزش و جوانان نیز اظهار کرد: نگاه جامعه جهانی در دوران پساتحریم و توافق برجام نسبت به جایگاه ایران تغییر یافته است.
وی ادامه داد: استقرار و ایجاد بسترهای برندینگ در کشور تا قبل از برجام نمود واقعی نداشت به طوری که با اجرای برجام سیر تحولات اقتصادی و رغبت مشارکت کشورهای مختلف برای سرمایه گذاری در ایران دو چندان شده است.
معاون وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: نخستین گام اساسی در تثبیت مقوله برندینگ با اجرای برجام محقق شده که باید از همه ظرفیت های لازم بهره برد.
وی اظهار کرد: گردشگری و توسعه فرآیندهای اقتصادی از جمله حوزه هایی است که باید در مقوله برندینگ مورد توجه قرار گیرد تا کشور درمسیر توسعه قرار گیرد.
رستمی بیان کرد: در اجرای اصل برندینگ مدیریت شهری باید به ارتقای سطح زندگی در شهرها توجه کرد تا توسعه متوازن فراگیر شود.
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: نرم افزار، مغز افزار و تغییر نگرش نگاه بین فرهنگی ساکنان شهرها باید در اصل برندینگ مورد توجه قرار گیرد تا رقابت پذیری مدیریت شهری نیز افزایش یابد.
گفتنی است در این همایش معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه ،امام جمعه و شهردار ساوه نیز سخنانی را بیان نمودند.

**** حضور استاندار مرکزی در گلزار شهدای شهر ساوه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان

 زمانی قمی استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولان استان و شهرستان ساوه و خانواده معظم شهدا و ایثارگران با حضور در گلزار شهدای امامزاده سیدعلی اصغر(ع) ساوه ضمن زیارت این امامزاده، با قرائت فاتحه و اهدای گل یاد شهدا را گرامی داشتند .

استاندار مرکزی در حاشیه این آئین اظهار کرد: شهدا با نثار جان خود درس ایثار و شهادت را به ملت ایران آموختند و همه مدیون جانفشانی آنها هستیم.

وی با گرامیداشت 22 اسفند روز شهدا و سالروز صدور فرمان تاسیس بنیاد شهید توسط امام راحل گفت: نامگذاری این روز تحت چنین عنوانی نشانگر مقام والا و با عظمت شهداست.

زمانی قمی تصریح کرد: شهدا تفسیرگر واژه ایثار هستند و به عنوان ستارگان تابناک آسمان اقتدار این کشور می درخشند. آنها برای اعتلای کلمه حق  و دفاع از اسلام و کشور جان دادند.

 

 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها