Portal_background_image

معاون سياسي استاندار: ساماندهي آسيب هاي اجتماعي اولويت كاري مهم مسئولان استان است

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان مشترک با شهرستان کمیجان ، گفت: جدیت دربرنامه های اقتصاد مقاومتی و ساماندهی آسیب های اجتماعی 2 اولویت کاری مسوولان استان است و باید در این حوزه ها پاسخگوی نیاز مردم باشند.

 حقیقی  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی اظهار کرد: آسیب های اجتماعی موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری است و تشکیل سازمان فرهنگی و اجتماعی در وزارت کشور، نشات گرفته ازتوجه ویژه به این موضوع است.

وی اظهار کرد: در کنار برنامه های زیربنایی و بلند مدت در ساماندهی آسیب های اجتماعی نباید از عوارض کوتاه مدت آسیب ها غافل بود و مداخلات مخالف در بروز آسیب ها ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری مرکزی گفت: دستگا ه های ذیربط در حوزه آسیب های اجتماعی باید گزارش های عملی خود را در بهبود شاخص های فرهنگی و اجتماعی ارایه کنند.

حقیقی افزود: آسیب های اجتماعی با شعار حل نمی شود بلکه باید با ارایه برنامه های مدون راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب انجام داد.

وی اظهار کرد: باید با هم افزایی و مدیریت واحد نسبت به پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه داشت تا اقدامات موثری در حوزه های پرآسیب انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در ادامه گفت: کمیجان با مردان و زنان غیور و با وجود خانواده های مکرم ایثارگرو شهدا از جمله شهرستان های شاخص استان مرکزی است.

حقیقی افزود: شاخص های آموزش های عالی در این شهرستان مطلوب است و در این زمینه باید اقدامات و طرح های بلند مدت ارایه شود.

وی اظهار کرد: سرانه ورزشی استان 6 دهم مترمربع و در شهرستان کمیجان این شاخص با یک و سه دهم مترمربع مطلوب است اما باید برای پرورش و شکوفایی ورزش در این شهرستان اقدام عملیاتی انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی  و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: 17 سازمان مردم نهاد در این شهرستان فعالیت دارندکه باید از مشارکت و فعالیت آن ها به نحو مطلوب در پیشبرد امور بهره گرفته شود.

گفتنی است معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  استاندار مرکزی بعد از این نشست از نمایشگاه هفته فرهنگی شهرستان کمیجان دیدن کرد.حضور در گلزار شهدای خنجین و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، دیدار با خانواده شهید علی اوسط محمدی در شهر خنجین، بازدید از بیمارستان امام علی (ع) کمیجان و حضور در یادواره شهدای حوزه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) خنجین از دیگر برنامه های معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در این سفر بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها