Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي استانداري: زمان معارفه استاندار مركزي تغيير يافت/ زمان قطعي هنوز اعلام نشده است

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری مرکزی، گفت: برگزاری مراسم معارفه و تکریم استاندار مرکزی از روز دوشنبه(24 مهر ماه) به زمان دیگری موکول شده و تاکنون از سوی وزارت کشور زمان دقیق برگزاری این مراسم اعلام نشده است.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: به محض قطعی شدن زمان برگزاری مراسم معارفه استاندار مرکزی اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری از همگان خصوصاً اصحاب رسانه در استان درخواست کرد اخبار رسمی و متقن درخصوص زمان برگزاری مراسم مذکور را از سایت  و کانال رسمی استانداری مرکزی دنبال کنند و از توجه به اخبار غیر رسمی و گمانه زنی ها پرهیز نمایند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری با اشاره به حضور وزیر کشور در مراسم معارفه استاندار مرکزی اعلام کرد: برگزاری مراسم استقبال در محل فرودگاه اراک و همچنین دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک از  دیگر برنامه های پیش بینی شده برای سفر وزیر کشور به استان است.

یادآور می گردد سید علی آقازاده به پیشنهاد وزارت کشور و با تصویب هیات وزیران، روز چهارشنبه گذشته به عنوان استاندار مرکزی معرفی شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها