Portal_background_image

وزيراطلاعات: زمام امور كشور دردستان رهبري حكيم ، مدبر و صالح است

حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در مسجد فاطمیه محلات در جمع مردم ، گفت:زمام امور کشور در کف دستان رهبری حکیم، مدبر و صالح است و باید قدر این نعمت وجودی را دانست و فضای همدلی و دلسوزی را در کشور روز به روز تقویت کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی افزود: در کشور یک پرچم برافراشته است و در راس آن ولایت فقیه است و سایر قوا در سایه آن امور را انجام می دهند و باید نهمت ولایت فقیه را غنیمت شمرد و با دوری از اختلاف، خدمات صادقانه به مردم ارایه داد.

وی گفت: لازمه جناح های مختلف در کشور در سرهم زدن نیست.

وزیر اطلاعات ادامه داد: در شرایطی که در کشورهای همسایه صدای انفجار به گوش می رسد ، ایران جزیره امنی است و با وجود تمامی تلاش دشمنان در سایه هوشمندی و درایت نیروهای اطلاعاتی، انتظامی، قضایی، سپاه، بسیج و نیروهای مسلح تا کنون توطئه های دشمن بی اثر مانده است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی اضافه کرد: ایران شرایط خوبی را در امنیت سرمایه گذاری ایجاد کرده است و این در شرایطی است که کشورهای همسایه ناآرام هستند و باید از این فرصت بیشترین استفاده بشود.

وی عنوان کرد: مسئولان تکلیف دارند تا دست در دست هم داده و با وحدت و برادری آرامش را برای کشور رقم بزنند و به مردم خدمت کنند تا شکوفایی حاصل شود.

حجت الاسلام والمسلمین علوی یادآور شد: هر حرکتی که همراه با اختلاف باشد تاثیری ندارد و همه بخش ها باید به وحدت و انسجام پایبندی عملی داشته باشند.

وزیر اطلاعات یادآور شد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی تاکید ویژه ای دارند و همت مردم در تحقق این راهبرد کلان و با اهمیت کلیدی است.

وزیر اطلاعات گفت: کاهش رکود و بیکاری در محلات نمونه بارزی از اقتصاد مقاومتی است و باید این الگو در سایر مناطق کشور نیز مشاهده شود.

وی عنوان کرد: ایرانیان در داخل و خارج کشور سرمایه عظیم نظام اسلامی هستند و باید با ایجاد شرایط از ظرفیت آنان در باروری تولیدات داخلی و رونق اقتصادی بهره گرفت تا کشور به استقلال و خودکفایی اقتصادی دست یابد. 

گفتنی است نماینده مردم شهرستان محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان محلات نیز در این آیین سخنانی را بیان کردند.

وزیر اطلاعات : اشتیاق به سرمایه گذاری در کشور به دلیل امنیت مستمر فراهم شده است

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در مسجد جامع دلیجان، گفت: اشتیاق به سرمایه گذاری و مشارکت در اقتصاد و تولید در کشور به دلیل امنیت مستمر فراهم شده است.

وی افزود: وضعت ناامن منطقه سبب شده که بسیاری از سرمایه گذاران راغب باشند تا در ایران مشارکت اقتصادی کنند و این محصول نظام امنیتی قوی در کشور است.

وی اظهار کرد: تمامی دولت های جمهوری اسلامی ایران ادر شرایط مختلف تلاش کردند و قصد خدمت داشته اند و برای پیشبرد امور و حل مشکلات کوشیده اند و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام (عج) امام زمان، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه در ایجاد و ارتقاء این امنیت نقش کلیدی دارد. 

وی گفت: دشمن می کوشد با تفرقه بین شیعه و سنی و طیف های مختلف جامعه فضای ناامن ایجاد کند اما همه این حیله ها کشف شده است.

وی آهنگ حرکت جمهوری اسلامی را موفق ارزیابی کرد و یادآور شد: منافع جمعی کشور هنگامی حاصل می شود که تمامی صاحبان فکر و اندیشه پای کار باشند و در کنار هم تلاش کنند وخصوصیت دولت تدبیر و امید نیز همین است.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: مشکلات و گرفتاری های دولت زیاد است و کابینه یازدهم فشار سنگینی را تحمل می کند با این وجود سعی می شود مشکلات بدون سر و صدا حل شود.

 حجت الاسلام والمسلمین علوی گفت: مردم ایران دوره های ناامنی را پشت سر گذاشته اند ولی محکم پای ارزش ها و آرمان های نظام ایستاده اند و مسئولان نیز به چنین مردمی افتخار می کنند و تمام کوشش خود را برای ساختن کشور به کار می گیرند.

وی افزود: خداوند متعال به برکت خون شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری، گنجینه ارزشمند حکومت اسلامی را نصیب مردم کرده است.

وی اظهار کرد: دشمنان همواره کوشیده اند که به نظام اسلامی ضربه بزنند و هوشیاری بخش های مختلف نظام سدی در برابر این توطئه ها بوده است.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: اشراف اطلاعاتی که سربازان امام زمان (عج)، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه بر شرایط کشور دارند، امنیت بی بدیل را در ایران حکمفرما شده است. 

وی در ادامه افزود: امروز از شرق و غرب کشور مواد منفجره دست ساز وارد میهن می شود و دشمن سعی می کند بین شیعه و سنی اختلاف بیاندازد و همه این حیله ها با لطف خداوند و تلاش نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی کشف شده است و خدا به سربازان گمنام امام زمان (عج) توفیق داده که ماشه به دست آنان کشیده شود.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها