Portal_background_image

رییس ستاد انتخابات استان :مردم درانتخابات دشمن را مایوس می كنند

رئیس ستاد انتخابات استان مركزی گفت: مردم با حضور گسترده در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگر دشمنان را مایوس می كنند.

'ابوالقاسم نصرالهی' شامگاه دوشنبه در آیین تجلیل از مدال آوران و فعالان عرصه ورزشی شاهد و ایثارگر استان مركزی در اراك افزود: اقشارمختلف مردم با شركت در انتخابات حمایت خود از نظام اسلامی و ولایت فقیه را اثبات می كنند.

وی اظهار كرد: اقشار مختلف با حضور گسترده و پر شور در انتخابات نشان می دهند كه تحریم ها تاثیری بر اراده آنان ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: نام آوران عرصه ورزش حضوری گسترده در جبهه های حق علیه باطل داشتند و این مهم در هیچ برهه از تاریخ این كشور قابل مشاهده نیست.

وی بیان كرد: نام آوران ورزش ایران با حضور در دوران دفاع مقدس روحیه جوانمردی در ورزش را به جهانیان نشان دادند.

وی ادامه داد: دین مبین اسلام و ائمه (ع) تاكید بسیاری به ورزش كرد اند و حفظ ارزش های انسانی و قرآنی در كنار موضوع ورزش دلیل اصلی درخشش ورزشكاران ایرانی در جهان می باشد.

رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مركزی نیز گفت: كسب مقام های برتر مسابقات ورزشی از سوی جامعه ایثارگری كشور نشانگر توانمندی و پویایی این قشر پس از دوران دفاع مقدس در كشور است.

حجت الاسلام 'حسن هنرمند' افزود: طبق اظهار نظرهای مسوولان كشوری ایثارگران از جمله فرزندان معظم شهدا، جانبازان و آزادگان 10 درصد جمعیت نخبه ایران را در عرصه های مختلف به خود اختصاص داده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: همگان باید ضمن حضور گسترده در انتخابات، برای برگزیدن افراد ولایت مدار انتخابی آگاهانه داشته باشند.

در آیین تجلیل از مدال آوران و فعالان عرصه ورزشی شاهد و ایثارگر استان مركزی از 80 ورزشكار و 30 مربی تجلیل شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها