Portal_background_image

با حضور استاندار در مجمع نمايندگان استان ؛ روند سرمايه گذاري و توسعه اشتغال پايدار در استان بررسي شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی و آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان در نشست مجمع نمایندگان استان مباحث مربوط به رونق سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار در استان مورد بحث و برسی قرار گرفت.

آقازاده استاندار مرکزی در این نشست با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های استان در جهت رونق سرمایه گذاری، گفت:  در این راستا همواره برگزاری نشست های متعدد با سرمایه گذاران و تلاش در جهت رفع مشکلات این قشر از جامعه  از برنامه های اولویت دار مدیریت ارشد استان بوده است.

وی افزود: تقویت صادرات و حمایت از سرمایه گذاران از اهداف مهمی است که در استان با جدیت دنبال می شود و امیدوارم بتوانیم در این زمینه گام های موثری برداریم.

استاندار مرکزی گفت: صادرات 700 میلیون دلاری استان مرکزی در سال جاری نسبت به سال گذشته  از  رشد خوبی برخوردار بوده است که نشان می دهد با تلاش و برنامه ریزی می توان صادرات یک میلیارد دلاری را برای سال آینده هدفگذاری کرد.

آقازاده رفع مشکل اشتغال را از دغدغه های مهم مردم و مسئولین عنوان کرد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تسهیلاتی که دولت برای ایجاد اشتغال پایدار  در مناطق روستایی و شهرهای کمتر از 10 هزار نفر جمعیت در نظر گرفته است امید است بتوانیم در  زمینه  ایجاد اشتغال پایدار نیز اقدامات موثری رابه انجام برسانیم.

استاندار  مرکزی در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه اقتصادی استان، برنامه ریزی های صورت گرفته برای ایجاد اشتغال خرد و روستایی  و همچنین رونق سرمایه گذاری در استان ارائه کرد.

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک نیز در این نشست رهنمود های لازم را ارائه نمودند و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز  ضمن بیان مسائل و مشکلات هر حوزه انتخابیه ، نظرات و پیشنهادات خود را در جهت توسعه شهرستان ها بیان کردند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها